Wymioty.

napisał/a: Medyczka1 2014-11-10 16:39
Proszę o nie usuwanie .Już prosiłem o pomoc na tym forum w innym dziale. Troszke opisze sytuacje, od dwóch lat ciągle bierze mnie na wymioty, Wyszła mi mała przepuklina rozworu przełykowego refluks nadzerki i bakteria helibacterium pylori. Dostałem antybiotyki,a także ipp. Oczywiście nie pomagało a wrecz przeciwnie czułem sie znacznie gorzej. Nastepnie dostałem gasprid po którym troche lepiej się czuję jednak mam po tym biegunke i mimo tego mnie cofa ale rzadziej się to zdarza. Poszedłem do najlepszego specjalisty w miejscowości, wszystkie jego zalecenia spełniłem i brałem leki, wszystkie generalnie na kwasy żoładkowe. Jednak to nic nie daje czuje się źle. Generalnie najgorzej czuje się jak sie stresuje wtedy jest jakiś ścisk i łatwiej o cofanie.nawet gdy mam pusty żoładek potrafi mnie cofnąć i powiem uczciwie jestem w kropce nie wiem co robic. Wszystkie próby wyleczenia problemu nie pomogły. Myślac ze to od nerwów brałem tabletki na uspokojenie i herbatki ziołowe, po za tym brałem wiele róznych leków od gastrologa które nigdy nie pomagają. Dodam ze mam 18 lat problem trwa od dwóch i utrudnia mi życie strasznie. Lekarz mi wpaja że odruch spowodowany jest przepuklina, scisk zoładka powoduje wypompowanie pokarmu do góry itd. Jednak nawet bez posiłku mnie cofa więc to dziwne.