Wymioty

napisał/a: adaadriana 2014-02-17 18:22
Witam,
przez ostatnie 2 dni pomagalam w organizacji balu charetatywnego, a gdy wróciłam do domu w nocy zaczęłam się budzić z nudnasciami, zasypialam na chwilę i znowu się budzilam az w końcu doszło do wymiotów. Potem zasnelam i gdy obudziłam znów się rano czułam nudności i senność. Gdy się obudziłam nie czułam juz nudności ale taki lekki ból w gardle jakby ktoś trzymal mi na nim rękę. Wzięłam krople żołądkowe, a po godzinie znów zasnelam. Wczoraj zjadłam kilka kawałków pizzy bułkę drożdżówke i wypilam kilka łykow energetyka a to wszystko w dużych odstępach czasowych. Przez co to wszystko może być spowodowane i czy dalej powinno być już okej?
napisał/a: ratownik_0395 2014-02-17 18:49
Witam.
Może po prostu zbyt dużo jedzenia znajdowało się w żołądku tuż przed samym snem - na noc powinno się ostatni posiłek zjeść ok. 4 godzin przed zaśnięciem. Możliwe też, że to delikatny nieżyt żołądkowo-jelitowy. Proponuję być na diecie lekkostrawnej przez ok. 3 dni, a produkty typu pizza, smażone potrawy czy napoje gazowane odstawić. Ból gardła mógł być spowodowany torsjami, które podrażniły gardło - kwaśna treść żołądkowa. Pozdrawiam