Wykrywanie ciąży - WAŻNE!!

napisał/a: Madame 2006-11-03 09:56
Witam, mam cholerny problem, i nie wiem czy wział sie on z niekompetencji mojej czy lekarza. Współżyję z moim chłopakiem raczej okazjonalnie. Zawsze się zabezpieczamy prezerwatywa, nigdy nie kochamy sie w trakcie dni płodnych. Ostatnio byłam na tomografii komputerowej, ponieważ mam problemy z zatokami. Wczoraj odebrałam wyniki. Były to oczywiście zdjęcia i opis. Na opisie napisane było: WYNIK BADANIA - CIĄŻA 1 TRYMESTR.
Nie mam pojęcia skąd im to się wzięło, ponieważ badali mi głowę, a nie wiedziałam że z prześwietlenia głowy można wykryć ciążę. Dla pewności zrobiłam dzisiaj test ciążowy i wynik jest negatywny. Całkiem niedawno, bo zaledwie tydzień temu przyjmowałam leki hormonalne, tj progesteron, ponieważ mam torbiel na jajniku, i lek ten zapisała mi moja p ginekolog. Podejżewam że to mogło miec jakiś wpływ na badanie, ale od razu ciąża? Nic już nie rozumiem. Czy ja jestem w ciąży czy nie? HELP!!
napisał/a: _Paula_ 2006-11-03 14:41
moze koło tego co podałaś czyli WYNIK BADANIA - CIĄŻA 1 TRYMESTR była podana jakaś norma? czy bez? myślę, że kompletnie nie o to chodzi więc nie ma sie czym przejmowac.
napisał/a: Madame 2006-11-04 15:28
NIestety nie bylo normy, po prostu informacja. A pod spodem juz normalne informacje dotyczace badania zatoko okolonosowych. Dlatego sie denerwuje, nie mam pojęcia o co chodzi...