Wygląd penisa

napisał/a: KIKA1306 2011-08-28 09:53
Witam.Mój partner zauważył na swoim penisie łuszczącą się skórkę,dzieje się to zwykle wtedy kiedy zbliża mi się okres,jak również niekiedy robiły mu się czerwone plamy na delikatnej skórze tj. obok napletka.Czym może to być spowodowane?Może moje ph tak na niego wpływa?Zażywam antykoncepcję hormonalną i nie używamy prezerwatyw.Zna może ktoś odpowiedź na moje pytanie?Byłabym wdzięczna.Dziękuję z góry.
napisał/a: ~Anonymous 2011-08-28 13:22
Hey a napisz jakie masz ph??? przydałoby się to sprawdzić (ph powinno być między (3,5-4,5 jeśli pochwa jest zdrowa),a odczuwasz jakieś dolegliwości np:pieczenie ,swędzenie??.Objawy które opisujesz u partnera przypominają obraz grzybicy -Luszczenie sie naskórka,czerwone plamki po odbyciu stosunku wiem tez że gdy w pochwie jest zbyt kwaśno tez ma to wpływ ,dlatego warto by to sprawdzić bo zdbyt kwasna wydzielina moze podrazniac penisa,a używałaś jakieś preparaty zakwaszające pochwe chodzi mi tu o globulki zwiękaszjące kwasowość wiadomo żeby nie łapały nas zakażenia musi być kwasne srodowisko ktore nas chroni ,ale tez zbyt kwasne tez może być dla nas złe!!! jesli nie odczuwasz dolegliwosci mozna kupic paski sprawdzające ph w pochwie ale tu te paski raczej nie mozna dostac w aptece a w hurtowni lub sklepie medycznym.A powiedz jeszcze czy partnerowi utrzymują sie długo te dolegliwosci czy tez samoistnie znikaja??Pozdrawiam P.S jak sprawy z kręgosłupem??
napisał/a: KIKA1306 2011-08-28 14:53
Żadnych objawów swędzenie pieczenie czy też innych nie stwierdza.To łuszczenie jest przy napletku i tak samo jak plamki samo znika.U siebie nie zauważam jakichś problemów.Mam niebawem wizytę u ginekologa to powiem mu o tej sutuacji,może zrobi mi podstawowe badania.Jeśli chodzi o kręgosłup to jest gorzej niż było,czekam na zabieg operacyjny.Jeżeli nie zabraknie pieniędzy z nfz to powinnam mieć jeszcze w tym roku:)Dzięki za szybką odpowiedź:)Pozdrawiam
napisał/a: ~Anonymous 2011-08-28 15:05
W tym wypadku będzie dobrze tak jak napisałaś udać się do ginekologa i powiedzieć o swoim problemie może to byc faktycznie problem ze stronu śluzu poprostu zbyt kwaśne środowisko podrażnia twojego parntera podczas stosunków co wynikiem jest zaczerwienienie i podrażnienie bo jak piszesz objaw sam znika gdyby to była grzbica raczej sama by nie znikła ,anawet z casem nie leczona przeszła by w forme przewlekłą tym samym trudniej do wyleczenia.Kochana co do problemów z kręgosłupem mam nadzieje że szybko doczekasz się operacji i że tym razem jej wynik będzie udany i problemy zdrowotne z czasem będą znikać ,a nie pogłębiać się jak było za pierwszym razem i poczujesz się lepiej i tego życze)POZDRAWIAM
napisał/a: KIKA1306 2011-08-28 15:10
Dzięki serdeczne i jestem wdzięczna za tak szybką odpowiedź.Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia:)