wycinanie migdałków Wrocławska KRK

napisał/a: wavin6 2015-07-14 12:03
Witam za tydzień będę miał przeprowadzany zabieg wycinania migdałków w szp. Wojskowym w KrK
chciałem zapytać o kilka rzeczy może akurat trafię tutaj na osoby które również miały tam zabieg.

1. 20 lipca mam się zgłosić do szpitala. Na tej karteczce którą dostałem jest informacja że mam założyć kartę szpitalna (zgłosić się na SOR). Czyli rozumiem że pierwsze co to udać się tam gdzie przyjeżdżają karetki ??? i czekać tak?? i Czy od razu w tym dniu już mam mieć ze sobą torbę z rzeczami na pobyt w szpitalu czy porobią mi badania i wypuszcza do domu na noc jak mieszkam blisko ??

2. W sumie pierwszy raz będę w szpitalu na kilka dni , czy macie jakies rady czy wziąśc piżamę z długimi rękawami i spodniami czy krótkimi czy to nie ma żadnego znaczenia??, i standardowo klapki ręcznik itp.?? czy coś jeszcze??

3. co po wypisie mieć w domu (czym się zabezpieczyć) jakiś rumianek do płukania ,woda utleniona ??? czy lepiej nic nie kupować na zapas; wszystko mi powiedzą w szpitalu ???

4. jak ze zwolnieniem i z kontrolą , czy zawsze potem po wyjściu ze szpitala jest u nich kontrola ??? czy jak mi dadzą np. 2 tyg. zwolnienia a ja nie będę się czuł na siłach by wrócic do pracy to zwykły lekrz rodzinny mi przedłuży zwolnienie ??

Z góry dziękuje za pomoc.