Wycieki z cewki moczowej.

napisał/a: Xyzy 2017-03-27 13:12
Witam, mam prawie 22 lata i od jakoś 4-5 lat zmagam się z problemem, który już mnie wykańcza. Zwracałem się o pomoc do kilku urologów, żaden z nich NIE jest w stanie mi pomóc. Otóż codziennie rano, czy też po popołudniowej drzemce występuje u mnie wyciek dziwnej, przezroczystej wydzieliny o dziwnym zapachu z prącia. Jest to dla mnie niesamowicie problematyczne, bo jestem osobą bardzo pedantyczną i po każdym takim incydencie muszę brać prysznic. Problem powtarza się czasem po kilku godzinach od wstania, co zmusza mnie do kolejnego mycia się. Jakby tego było mało, podczas wypróżniania się z mojego prącia sączy się wydzielina, która wygląda jak nasienie, czego również nie mogę pozostawić i muszę się po tym myć. Tak więc cały mój dzień to ciągłe mycie przyrodzenia co wykańcza mnie już nerwowo i zabiera mi zbędnie czas. Nie mogę sobie nawet pozwolić na jakiś wyjazd z domu bo jak tu poza domem to ciągle myć. Do tego częste problemy z cewką moczową, występuje częstomocz, pieczenie w cewce, raz na jakiś czas uciski w prostacie. Przy ostatniej wizycie u urologa stwierdził on, że problem związany jest z tym, że jestem aseksualistą i abstynentem seksualnym. Pewnie wielu z was powie, że właśnie tak jest, problem w tym, że problem zaczął się sporo przed tym zanim zacząłem abstynencję seksualną bo jednak jakieś tam libido u mnie występowało, więc to nie jest powiązane. Zrobiłem wszystkie wymazy, posiewy, a lekarz twierdzi, że jedyne co mogę jeszcze zrobić to posiew nasienia - badanie którego nie zrobię, gdyż onanizm jest sprzeczny z moim systemem wartości i zwyczajnie nie mogę tego zrobić. Ma ktoś pomysł co ja mam zrobić? Jestem już załamany, ostatnio zacząłem poważnie zastanawiać się nad kastracją, ponieważ urolog stwierdzić sam, że ten problem zniknąłby całkowicie tylko jeśli wyciął bym jądra.
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-03-27 14:18
A co ma kastracja do ew. stanu zapalnego prostaty? Jakie miałeś badanie poza posiewem moczu? Jakieś leczenie było?
napisał/a: Xyzy 2017-03-27 15:12
Miałem już 3 antybiotykoterapię i nic nie pomagało. Teraz planuję ponownie zrobić badania na posiew i zobaczę co wyjdzie, poprzednio była jakaś bakteria, ale nic groźnego i dostałem na to ten antybiotyk, a wycieki jak były tak są.
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-03-27 15:15
A USG prostaty i badanie per rectum miałeś?