Wybielanie zębów w promocyjnych cenach - warto?

napisał/a: Mateo12345 2015-08-27 01:20
Witam,
Od zawsze miałem żółtawe zęby a od kilku miesięcy totalnie sobie je zaniedbałem i są jeszcze bardziej żółte. Od dwóch tygodni zęby myję regularnie i widzę różnicę jednak wiem, że całkowite wybielenie ich zajmie masę czasu. Dziś dowiedziałem się o możliwości wybielenia zębów w moim mieście w atrakcyjnych cenach. Wybielanie lampą LED 99zł
Wybielanie akceleratorem halogenowym Beyond 169zł
Bardzo zależy mi na wybieleniu zębów, jednak jestem zaskoczony tak niskimi cenami, bo słyszałem, że wybielanie zębów może oscylować w okolicach 1000zł. Stąd pytanie: Czy po tak tanim zabiegu będę miał białe zęby? Czy warto wydać pieniadze na taki zabieg, czy to zwykły pic na wodę i różnica po wykonanym zabiegu będzie niewielka? Czytałem opinie na internecie jednak wolę być pewny i zapytać specjalisty.
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
napisał/a: AleksanderTomasik 2015-11-30 13:15
Padły w Twojej wypowiedzi konkretne ceny i produkty.
Oczywiście sam zdecydujesz czy warto. Ja jestem zdania, że najlepiej jest postawić na produkty ze sprawdzonej serii. Co ważne, zainwestuj także w odpowiednią szczoteczkę lub separator. Zobaczysz efekty bardzo szybko, a może przy okazji uda się Tobie zminimalizować koszty.
napisał/a: klaman 2015-12-16 08:25
Ja wybielałam jakiś czas temu róznymi dostępnymi środkami- paski, żele, itp. moje zęby stały się strasznie nadwrażliwe. Dlatego może faktycznie udaj się do stomatologa...
napisał/a: piekna_aa 2016-04-21 15:36
Faktycznie ceny, które podajesz są bardzo atrakcyjne ale słyszałam, że nie wszyscy są zadowoleni z efektów. Ja wybieliłam swoje zęby skutecznie stosując metodę Martuni, jestem bardzo zadowolona z efektu :)