Wybielanie zębów - co wybrać ?

napisał/a: anie92 2017-04-22 11:52
Witam, sprawa wygląda tak, że mam żółtawe zęby, co może nie podobać się płci przeciwnej.

Więc zastanawiam się nad wybielaniem, myślę nad 2 opcjami, albo w gabinecie wybielającym

lub domowe wybielanie, takie jak i-bright.eu

Ma ktoś z was doświadczenie z wybielaniem?
napisał/a: piotrosiama 2017-04-22 14:29
A może nie masz zdecydowanie białej kości ? To oceni stomatolog. Moim zdaniem najlepiej wybrać dentystę, który na początek zrobi ogólny przegląd stanu uzębienia, następnie usunie ew. kamień i złogi a potem przejdzie do wybielania ząbków.
napisał/a: juku22 2017-04-24 12:26
jestem po wybielaniu. Wybrałam metodę nakładkowa u denstysty. Pozniej troszkę poprawiałam jeszcze w gabinecie pod lampa. Poelcam takie zabiegi tylko w gabinetach!
napisał/a: dynamical1231 2017-06-06 15:26
Miałam wybielane zęby w Bytomiu w BlueKlinik http://www.blueklinik.pl/ i jestem mega zadowolona :D dr Joanna Michalik odbudowała moje zęby i poprawiła ich kolor więc nie są tak odpychające jak kiedyś. W końcu nie muszę się ich wstydzić. Współczesna stomatologia czyni cuda!!!
napisał/a: tatiana88 2017-07-22 10:39
To wszytsko zalezy kto skąd jest . Ogólnie zawsze warto szukac najlepszej kliniki u siebie w mieście . A dla osób , które sa z krakowa czy okolic mogę polecić Stomatologie Cichoń , co zreszta niejednokrotnie jz pisałam ,ze jest to gabinet do którego uczęszczam regularnie na wizyty . Miałam tu leczenie takie zwykłe czyli wypełnienia , miałam usuwane zęby zatrzymane , szóstki też straciłam :/ , a także leczenie kanałowe . A co do wybielania to tez jest możliwość i jest to metoda Beyond .