Wszystkie, najdziwniejsze objawy nerwicy

napisał/a: madlennn1 2008-05-28 10:57
Zakładam ten wątek aby każdy mógł sie podzielic swoimi objawami w tym strasznym chorobsku, a zarazem sposobami walki z nim. Z gory dziekuje za wszystkie wpisy i zycze SPOKOJNEGO ;) dnia
napisał/a: mmmadzias 2008-05-28 22:12
mój najdziwniejszy objaw nerwicy pojawił się ponad 10 lat temu.
Miałam tak mocno ściśnięte struny głosowe że mówiłam tak jakbym nałykała się helu.przeszło tylko po zastrzykach i lekach uspokajających.
napisał/a: magda232 2008-05-28 23:14
WITAJ MOJE OBJAWY TO,SZYBKIE BICIE SERCA,GORĄCAGŁOWA CIEPŁO ZIMNO DRZENIE RĄK A RADZE SOBIE BIORE PROSZKI I NAUCZYŁA SIE PANOWAĆ A OD SIERPNIA ZACZYNAM TERAPIE POZDRAWUIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE
napisał/a: promyk3 2008-05-29 11:22
Moje objawy to:dusznośc,budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu,trudnosci z przelykaniem pokarmów,zimne rece,uczucie mdlenia,lęk przed śmiercią.Najgorszym objawem były ataki epilepsji,Które na szczeście minęly,ale pozostał lęk ,straszny lęk .
napisał/a: Miśka83 2008-05-29 19:32
Witam
Moje objawy to wyobrażenie, że puchnie mi szyja i że zaraz na pewno się uduszę, do tego kołotanie serca, bóle nerwicowe żoładka, zaburzenia wzroku. Najgorsze są chyba duszności i kołotanie serca.
W chwili ataku toczę walkę z moimi myślami i staram się odgonić myśli, nie wsłuchiwać się w organizm, zająć się czymś innym co nie zawsze mi wychodzi.
napisał/a: mmmadzias 2008-05-30 23:08
a ja mam jeszcze coś.Jak łykam tabletki a musze je brać codziennie, to boję się że się zakrztuszę, mam takie nerwy że wiotczeją mi mięśnie szyi i bywa że najmniejsza tabletkę kilka razy musze połykać zanim mi się uda.Koszmar.
napisał/a: mmmadzias 2008-06-04 20:27
A dzisiaj , zresztą nie tylko dzisiaj czuję jakbym miała nadmuchaną głowę.idiotyczne uczucie > Ni to konkretne zawroty ni to ból ni ucisk takie kretyństwo sie czepło:)
napisał/a: rusalka3 2008-06-04 20:49
WITAM.....ja na nerwice cierpie juz prawie 3rok....od jakiegos czasu bylo w miare...az tu nagle dzis siedze na gg i nagle jakis dziwny scisk w srokdu(okolice zolądka)tak jaby chcialao mi sie odbic i jakbym nie mogla zlapac tchu zarazam;-(....mam pytanie-czy wy rowniez tak macie?>pozdrowki
napisał/a: nerwusss 2008-06-04 21:43
najdziwniejsze jest to że niz tego ni z owego nagle wpadamy w jakiś dołek; jest wporządku a tu nagle czuję jakiś kamień na sercu i nie można go niczym zwalczyć a potem znowu przechodzi; taki dziwny skok nie wiem emocji nastroju i nie jest to napięcie przedmięsiączkowe!!! czasem ten skok powodują natrętne myśli to jest przynajmniej jakaś przyczyna a czasem po prostu nachodzi mnie przytłaczające uczucie na sercu :|
pozdrawiam i zapraszam - nerwusek.blog.pl
napisał/a: krysia1705 2008-06-05 08:34
Czesc wszystkim! rusalka ja mam podobnie jak ty z tym sciskiem zoladka,tez zaczyna brakowac mi tchu,serce wali jak oszalale i mam wrazenie ze za chwile zemdleje.Jedyne co mi pomaga w tych sytuacjach,to zaczynam na sile gleboko oddychac i zachowac spokoj.Ale boje sie ze kiedys naprawde strace prztomnosc,okropne uczucie.Pozdrawiam wszystkich towazyszy niedoli!!!
napisał/a: gerberka 2008-06-05 18:37
Czesc Wam ! Ktos ma takie objawy jak scisk w glowie tak gdyby cos tam roslo ,czarne mysli , psychika doslownie boli i wiecznie te scisniete skronia i bezsennosc
napisał/a: ptaszyna 2008-06-05 20:49
Witam no ja to już miałam chyba najdziwniejsze objawy nerwicy zawsze myślałam ze zaczyna mi sie jakaś choroba dopóki nie zrobiłam badan i stwierdzono ze jest wszystko ok. Mam nerwice już 10 lat pierwsze objawy to duszności ból serca ale jak zrozumiałam ze to nerwica zaczęły sie inne .....min ścisk w gardle wrażenie jakbym miała zaraz sie udusić, ból głowy, straszne bóle kręgosłupa, ból nóg ,ból chyba wszystkich narządów układu pokarmowego z prawej ,lewej strony, osłabienie,