Wszystkie, najdziwniejsze objawy nerwicy

napisał/a: brydzka5 2009-04-07 11:40
witam wszystkich umnie samopoczucie terz nienajlepsze byłam sie zarejestrowac do psychiatry wizyte mam za tydzen ta gula w gardle mnie strasznie meczy i to dziwne uczucie jak by mi puchła lu drentwiała cała szyja masakra nigdy jeszcze tak nie miałam .........mam juz dosyc tej choroby ...talu mi terz juz niechce sie pisac ale to forum jakos mnie wspiera .niewspomne juz o arku buziaczek dla ciebie rodzynku no i niedługo mam terz wizyte u psychologa jak zaczne terapie to bedze lepiej tak mysle .do siwej ja mam bardzo durze wsparcie u meza jeszcze nigdy mi nie powiedzał ze ma dosyc mojego gadania jest bardzo czuły i niemoze nieraz sie patrzec to co sie zemna dzieje był juz gotów zostawic prace w norwegi i wrucic do polski ale powiedzałam mu ze dam rade i dam pujde do lekaza i niedam sie tej francy jak to arek powiedzał !!!!!!!!!!!!!!1
napisał/a: Izka429 2009-04-07 13:38
Hej brydzka!!!Ta gula w gardle jest okropna mnie ona męczy codziennie bez przerwy od 1,5 roku.Ja mam takie wrażenie ja by coś tam stało i ciągle chrząkam bo chcę się tego pozbyć albo jak bym mniała zwężony przełyk i jak by mi tam jedzenie stało a dotego trudności z przełykaniem.Masakra kpierdliwe to jest bo czasem aż mnie na wymioty zbiera i człowiek normalnie nie może funkcjonować.Czy też ktoś może ma takie objawy jak ja!!!!Pozdrawiam!!!Caluski!!!
napisał/a: giovanka1 2009-04-07 14:37
Witaj MalKr ja też mam takie duszności w nocy budze się i nie moge złapać oddechu i nie jest to taka duszność jak przy zapaleniu płuc czy oskrzeli tylko jakby coś siedziało ci na klatce , uciskało i wyduszało resztki powietrza jak z balonika ... trzymaj się pozdrawiam
napisał/a: tala761 2009-04-07 14:52
Siwa024 ja nie czytałam,moze faktycznie dobrze by było zajrzeć do dobrej lektury.Kurde co chwile robi mi sie gorąco a jeszcze ciepło jest na dworzu to masakra,jutro ide do psychiatry.
napisał/a: arek1984.25 2009-04-07 17:04
No ja slyszalem o tej ksiazce ale nie wydaje mi sie zeby cos nam ona dala najwazniejsze jest leczenie u psychiatry i psychologa zreszta kazdy z nas to osobna historia do kazdego inaczej trzeba podejsc nie ma jednego rozwiazania dla wszystkich
napisał/a: zwariowanaa 2009-04-07 19:21
czy ktos bral seroxat ja bede go brac od czwartku bo jeszcze odstawiam wellbutrin choc patrze ze troche pomaga mi ten wellbutrin no ale rano ciezko mi wstac;(((no ale jak juz go odstawiam to odstawiam jak ten seroxat dziala i szybko???
napisał/a: tala761 2009-04-07 19:29
Hej, jakoś przeżyłam dzisiejszy dzień,nie było wesoło ale dałam radę.Przed chwilą skończyłam jazdę na rowerze stacjonarnym żeby trochę się wyładować.A co u Was jak minął dzień? Arku1984.25 ja myslę że co innego słyszeć a co innego przeczytać moze faktycznie człowiek by sie trochę odstresował.Dobrej nocy nerwuski życzę.Do juterka.
napisał/a: siwa024 2009-04-07 19:31
no moze i masz racje arku ale poczytac nie zaszkodzi.pamietam ze moja mama czytala kiedys taka ksiazke ale wtedy mnie to jeszcze nie dotyczylo:( u mnie dzionek jakos zlecial.jak mi cos tam dokucza to staram sie z to zaakceptowac.najbardziej sie boje takiego roztrzesienia bez powodu bo tego nie umiem opanowac.wtedy wszystko we mnie lata.buziaki dla was kochani:*
napisał/a: brydzka5 2009-04-07 19:33
witam ponownie widze kochani ze samopoczucie kazdemu z was dzisaj niedopisuje nietylko ja sie ciulowo czuje ale co tu zrobic jak sie nic nie poradzi na to moze jutro bedze lepiej czas pokaze ide jutro po skierowanie na badanie tarczycy musze wszystko wykluczyc pa trzymajcie sie nerwuski
napisał/a: arek1984.25 2009-04-07 19:39
Ja bralem seroxat
napisał/a: arek1984.25 2009-04-07 19:44
B ardzo dobry lek po okolo 3-4 tygodniach widac poprawe leczenie powinno trwac tym lekiem od 3-6 miechow juz go nie biore bo mnie glowa bardzo po nim bolala ale efekty byly lepszy jest xetanor teraz nim mam kuracje sklad jest podobny do seroxatu
napisał/a: tala761 2009-04-08 07:39
Czesc wszystkim nocka nie przespana ,jakies dziwne uczucie w klatce piersiowej jakby mi serce stawało.Ze strachu to sie tak szybko poderwałam bo myslalam ze jak tego nie zrobie to serducho stanie... szok.Męczyly mnie te poty,jakie to jest uciazliwe (wy tez tak macie?)normalnie taka fala goraca ze az pot na twarzy wychodzi.Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej, pozdrawiam pa pa.