Wszystkie, najdziwniejsze objawy nerwicy

napisał/a: ZosiUla 2009-04-05 18:40
Brydżka ja jestem na lekach, 100mg Fevarinu dziennie. I chyba pojadę wcześniej do psychiatry, choć miałam dopiero w ost tyg kwietnia..... biedna kobieta będzie mnie miała dość...
napisał/a: brydzka5 2009-04-05 19:03
nawet tak niemysl poto oni sa zeby nam pomagac moze ten lek ci nie pomaga ratuj sie dzewczyno jak mozesz ja jak zle sie czułam to co tydzen chodziłam do lekaza prosze tylko nierub sobie juz krzywdy napewno wszystko sie ułozy pozdrawiam cie cieplutko wszystko bedze ok nie jestws sama z ta choroba jest nas wielu
napisał/a: ZosiUla 2009-04-05 20:57
Dzięki... ja się tylko zastanawiam czy kiedyś będę mogła powiedzieć: miałAM nerwicę depresyjną -_-
napisał/a: Korni23 2009-04-05 21:12
Jasne że będziesz mogła, trzeba wierzyć, wiem że to straszne bo ja od tyg mam bóle klatki i też mam dość a jutro ide do pracy, ale jeśli nie zanczniesz myśleć pozytywnie to będzie tylko gorzej. Nie można się poddawać:)
napisał/a: arek1984.25 2009-04-05 21:31
Kurcz jaki do kitu ten dzien zoska nie jestes sama z tym problemem my wszyscy tu sie kiepsko czujemy trzeba przetrwac te gorsze dni isc do psychiatry niech inny lek zastosuje jesli ten nie dziala trzeba nie dac sie tej francy bo by nas wykonczyla izka to ci taka sonde z kamera i swiatelkiem wpuszczaja do zoladka polykasz to az dojdzie do zoladka nie jest to przyjemne na wymioty sie zbiera i wogole ale sprawdzili by ci tam wszystko i bys wiedziala czy z zoladkiem masz wszystko oki przelam sie i idz do gastrologa i zrob to badanie pozdrawiam was moje kobietki buziaki dla was
napisał/a: Izka429 2009-04-05 23:18
Dzięki Arek za odpowiedz.Strasznie się boję a dają chociasz jakieś znieczulenie???Pozdrawiam!!!Dobranoc wszystkim.
napisał/a: giovanka1 2009-04-05 23:48
Izka nie bój się dają taki płyn do połknięcia i masz znieczulony przełyk na chwile przynajmniej widziałam jak miała to robione moja mama a że zbiera na wymioty to jest odruch bo masz coś w gardle , to idzie szybko i po sprawie a ty będziesz spokojniejsza :) trzymaj się
napisał/a: brydzka5 2009-04-06 07:31
witam was nerwuski kochane jak tam samopoczucie umnie takie sobie ta franca niechce zabardzo odpuscic trzesom mi sie rence i wsrodku mi wszystko lata czuje sie jak przed jakims egzaminem IZA ja miałam robiona gastroskopie psikaja ci całe gardło takim płynem znieczulajacym nic strasznego tylko nieprzyjemne uczucie .aruku czemu sie nieodzywasz wchodziłam wczoraj na gg a tu cisza pozdrawiam wszystkich
napisał/a: arek1984.25 2009-04-06 07:55
Samopoczucie ze tak powiem do du...Ty mloda bys sie tez mogla 1 odezwac a nie zawsze ja teraz napisalem na gg do ciebie iza to juz wszystko wiesz na temat gastroskopii smialo mozesz sie wybierac pozdro
napisał/a: Izka429 2009-04-06 08:49
Witam was serdecznie!!!Dziękuję wam bardzo o odpowiedzi.Dziś słonko ładnie świeci trzeba korzystać póki jest ładna pogoda.Chyba jak trochę posprzątam to wyjdę z synkiem na spacerek.Od kilku dni wstaję z bólem klatki piersiowej a ktoś z was ma takie coś bo mnie ten ból przeszywa aż na plecy.A wy jak się czujecie?????
napisał/a: arek1984.25 2009-04-06 08:52
Mialem wczesniej taki bol jak ty
napisał/a: tala761 2009-04-06 13:33
Hej wszystkim jak Wam mija dzien?U mnie powoli do przodu dzisiaj mam zawroty głowy ze szok ale byłam z synkiem na zakupach no i jakos doszłam a mialam momenty takie ze myslalam ze sie przewroce ale dalam rade.Czytam wasze posty to stwierdzam ze chyba nas dopadlo jakies przesilenie wiosenne prawie wiekszosc sie zle czuje.BRYDZKO5 jutro myje okna.Trzymajcie sie nerwuski pozdrawiam.