Wszystkie, najdziwniejsze objawy nerwicy

napisał/a: giovanka1 2009-04-02 16:52
Witam wszystkich czytając wasze opisy nie znalazłam nikogo kto pisze że ma również ataki kaszlu szczególnie w sytuacjach stresowych kiedy dopada mnie duszność albo wprost przeciwnie kiedy mam chwilkę żeby odpocząć prosze jeśli macie podobne objawy to dajcie znać
napisał/a: tala761 2009-04-02 17:07
Witam cie SIWA024 .Objawy ktore opisujesz sa podobne do moich,raczej sie nie mecze ale te poty to normalnie masakra.U mnie to tak jak fala goraco za chwile spokoj i znowu oblewanie potem.(u mnie to wystepuje zaczerwienienie na twarzy dekolcie),Jak mnie cos łapie tez mam wrazenie ze umre ale mysle pozytywnie i jest ok,z tym rozdraznieniem to tez jak mnie dzieci zdenerwuja to szok musze sie uspokoic bo bym pozabijala.,(ale to przenosnia)bo jak kazda matka dziecku krzywdy bym nie zrobiła za bardzo ich kocham.Pamietaj o tym ze moze ci byc bardzo słabo ale nie zemdlejesz moja mama zawsze mi tak powtarzała(leczyła sie na nerwice)i o dziwo wyleczyla sie a jak chorowała miala 20 lat a teraz 58 i nigdy nerwica do niej nie wrocila.Zawsze mysle ze ma to szczescie a ja tez sie morduje i to 10 lat.Takze kochana cierpliwosci ci zycze i mniej tych atakow.Pogoda sprzyja do spacerkow to idz i sie rozluźnij.
napisał/a: tala761 2009-04-02 17:13
Giowanko ja ci powiem ze mialam taka sytuacje ze w pewnym momencie wydawalo mi sie ze serce odbija mi sie od klatki piersiowej,dostalam takiego kaszlu ze az mi sie na wymioty zbieralo,normalnie taki mialam uporczywy kaszel.Poźniej chyba juz z nerwow cale cialo zaczelo mi drzec jak galareta a serce to puls chyba z 200 na minute.A ten kaszel to powodowal uczucie tez takiego dławienia (okropne).Pozdrawiam cie cieplutko,trzymaj sie pa.
napisał/a: tala761 2009-04-02 17:15
Brydzko cały czas mysle o tych moich oknach (normalnie masakra)BUŹKI>
napisał/a: giovanka1 2009-04-02 18:05
No właśnie dzięki tala761 za określenie okropny bo to jest okropne ja miałam na myśli już nawet raka płuc (moja mama na to zmarła) a ja po jej śmierci miałam wszystkie objawy takie jak ona ale po badaniach okazało się że to nerwica a nie rak!!! mimo tego objawy mam dalej kołatanie serca bóle klatki pleców uczucie jakby ktoś mi stanął na klatce uczucie duszności i kluski w gardle i nie wiem co jeszcze zliczyć bo braknie miejsca pozdrawiam
napisał/a: brydzka5 2009-04-02 18:42
witam nowe osoby na forum .....do giowanki tak masz typowe obiawy nerwicy niemart sie pisz do nas czesciej powiem ci ze jak słyszałam o jakiejs strasznej chorobie to normalnie szukałam u siebie tych obiawów i biegałam po lekarzach.masakra co ta choroba moze zrobic z człowiekiem..........przykro otym mówic ale smierc twojej mamy terz sie przyczynia do nerwicy poprostu nasze organizmy niepotrafia wiele zniesc lub nagromadza tyle stresu ze puzniej wybuchasz jak wulkan wszystkie objawy nerwicy a jest ich naprawde duzo my sami niewiemy ile trzymaj sie cieplutko .........trzymajcie sie nerwuski ..talu dlaciebie terz buziaczki ...........Arku czemu nie zagladasz do nas
napisał/a: arek1984.25 2009-04-02 20:46
Wide ze nowi ludzie na forum to super nasze grono nerwusków sie powieksza ja sie dzis zwlaszcz teraz wieczorem super czuje
napisał/a: arek1984.25 2009-04-02 20:48
odzywam sie brydka ale taka pogoda byla ze lazilem po miescie troche z kumplami pogadalem bo ostatnio zerwalem kontakty z niektorymi
napisał/a: siwa024 2009-04-02 21:08
dzieki Tala761.twoja mama faktycznie miała szczescie.ja tez baaardzo bym chciala sie wyleczyc!mam nadzieje ze dam rade.najgorsze ze te ataki przychodza z nienacka i potrafia trwac kilka dni. a co do spacerkow to staram sie co dziennie wychodzic bo mam małe dzieci i wlasnie dla nich chcialabym byc normalna.
czy ktos z was bierze jakies leki i czy pomagaja wam?
napisał/a: brydzka5 2009-04-02 21:38
witam cie na forum siwa 024 tak karzdy z nas bierze jakies leki przepisane przez psychiatre lub psychologa musze ci powiedzec ze karzde leki działaja z opuznieniem nawet do 3 tyg ale głowa do gury sa rezultaty my terz bedziemy cie wspierac ...pozdrawiam i zycze spokojnej nocy
napisał/a: arek1984.25 2009-04-02 22:02
Siwa pomagaja trzeba znalezc lek dla siebie ja juz rozne bralem jedne zle dzialaly na mnie ale jak sie trafi na ten swoj to sa efekty pozdrawiam dorej nocy moje panie
napisał/a: magia218 2009-04-02 22:16
WITAJCIE WSZYSCY
Dawno sie nie odzywalam do was, troche sie stesknilam za wami no ale mialam duzo obowiazkow na glowie. jak sie czujecie moi mili? ja pare dni spalam dobrze i nie odczuwalam zadnych dolegliwosci ale teraz jakos znowu zle sie czuje. jak myslicie,czy bole w ramieniu i w okolicach szyi z lewej strony to takze nerwobole? troche mnie to wkurza ale nie wiem czy isc z tym do lekarza bo juz ostatnio maja mnie dosc. napiszcie cos? a ty wariatka? co u ciebie nowego? pozdrawiam