Wszystkie, najdziwniejsze objawy nerwicy

napisał/a: Izka429 2009-03-30 21:44
Wy też piszcie zapraszam!!!!
napisał/a: brydzka5 2009-03-30 21:49
iza podaj swuj numer
napisał/a: brydzka5 2009-03-30 21:51
jurz mam twoje gg poprostu przekroczylismy 72 strone forum i przeocztłam
napisał/a: brydzka5 2009-03-31 09:15
witam kochane nerwuski umnie pogoda wprost wymarzona tylko wyjsc z domu chyba sie wezme za mycie okien nobo przecierz swieta turz turz a ja w proszku ze wszystkim spszatanko kawka i na spacer pozdrawiam i buziaczki
napisał/a: tala761 2009-03-31 12:19
Witam ,mam wrażenie że dawno mnie nie było,ale chyba mi sie tylko zdaje.Pogoda przepiękna tylko na spacerek,ja dzisiaj ide z synem na wizyte kontrolna to zaczerpnę troche swiezego powietrza.Brydzko masz racje swieta niedługo a ja też mam okna nie pomyte ale w przyszłym tygodniu sie wezme.Mój mąż również wraca po miesiacu do domu i też w piątek wreszcie człowiek wieczorem bedzie miał sie do kogo odezwać.Samopoczucie ogólnie niezłe ,chociaż te uderzenia goraca daja o sobie znac.Widzicie dzisiaj ide do lekarza z synem i już mam rumieńce na twarzy,czuje takie ciepło w klatce piersiowej a rece zimne (bezsens).Zauważyłam że doszły nowe osoby ale dzidzia sie nie odzywa (co jest?)trudno powiedziec.Postaram sie czesciej pisac POZDRAWIAM WSZYSTKICH trzymajcie sie i jak najmniej nerwów.
napisał/a: brydzka5 2009-03-31 13:29
talu brakowało ciebie tu troszeczke dzidza niewiem co sie znia dzeje a nasze noew osoby na forum super ludziska jednym słowem mówiac ....masz racje talu ztym ze wieczorkiem bedzie zkim pogadać chodzi o naszych merzczyzn kturzy wracaja juz w piatek............buziaczki dla wszystkich nerwusków .....okna juz umyłam przynajmiej zajecie miałam
napisał/a: tala761 2009-03-31 19:30
Brydzko to przyjedź do mnie umyć te okna ha ha , bo ja jakoś nie moge sie wziąść.Chodze z dziećmi do parku na spacerek bo taka piekna pogoda.Ale obiecuje Ci że w przyszłym tygodniu z rana sie wezme.A co u reszty nerwusków słychać jak tam WASZE samopoczucie?Ja korzystam z pięknej pogody i na razie czuje sie dobrze.Pozdrawiam Was wszyskich , trzymajcie się pa pa.
napisał/a: brydzka5 2009-03-31 19:37
taka super pogoda ja terz z synkiem byłam na dworze nabiegał sie moze pójdze szybciej spac bo wkońcu mi terz sie nalerzy odpoczynek juz jestem zmeczona durzo dzis zrobiłam .trzymam cie za słowo talu mam namyśli te okna napisz gdzie mieszkasz to wpadne he he........ja terz sie dobrze czuje to wpływ pogody pa
napisał/a: ewa22 2009-04-01 09:53
witam ja stracilam chec do zycia jakies 4 miesiace temu jak wy piszecie o objawach to ja mam podobne dysznosci, bol w okolicy klatki piersiowej,serca,lopatki, biore afoban 0,25 mam dni lebsze i gorsze ale jak narazie caly cza sa te gorsze strasznie sie boje ze mi sie cos stanie nie wiem jak mam sobie z tym radzic pozdrawiam
napisał/a: arek1984.25 2009-04-01 11:36
witam moje panie piekny dzien dzis mamy ewo ile juz sie leczysz moze ten lek na ciebie nie dziala chodzisz do psyhiatry?
napisał/a: arek1984.25 2009-04-01 11:38
Do psychiatry mialo byc nie martw sie to objawy tego wstreynego chorobska sa
napisał/a: brydzka5 2009-04-01 11:47
witam wszystkich kochani juz myslałam ze zapomnieliscie o naszy forum ............witamy cie ewo nieprzejmój sie karzdy z nas raz ma gorsz a raz lepsze dni a jak jusz nas złapie to te gorsze dni sie wleką zanami jak flaki z olejem jerzeli nie dzałaja leki jak piszesz to moze faktycznie udaj sie do lekarza aby go poinformowac otym ........areczku jak tam wyspałes sie bo ja tak sobie wstaje z bulem głowy to chyba to przesilenie wiosene trzeba sie przestawic ..........iza .....tala a wy gdze napiszcie choc troche na forum wiem ze piekna pogoda i niechce sie siedzieć przy kapie ale chociaz troche ,,,,buziaczki dla wszystkich