Wszystkie, najdziwniejsze objawy nerwicy

napisał/a: tala761 2009-06-24 13:30
Teraz to nie wiadomo czy to Amma pisze czy znowu Lidka pod innym nickiem.Teraz wszyscy będą chcieli Lidkę wybielić,Amma poczytaj wczesniejsze posty uwaznie to zauważysz że od momentu pierwszego wpisu jechała po nas równo.Ktos kto się tak zachowuje i obraza innych chyba nie zasługuje na szacunek.Zreszta teraz większośc znowu dała się nabrać na jej głupie zachowanie.Czasami mam wrazenie że ona naprawdę jest chora ale to już trzeba leczyć.
napisał/a: wera13 2009-06-24 13:31
E tam Malinko się martwisz- każdemu z nas zdarza się przesadzic- i nic w tym złego ,ludzkie ...
Ja teraz trochę boję się alkoholu- ale szczerze mówiąc- to chciałabym ,żeby mi przeszły moje lęki - i fajnie by było upic się trochę i wyluzowac- a ,że odchorowuje się rano - no cóż to przecież normalne...
Dużo pij- dzisiaj może napojów mało wyskokowych , rozpuśc sobie jakieś witaminy jak masz i do przodu!!!
Pozdrawiam
napisał/a: tala761 2009-06-24 13:32
Malinko kac jest zawsze cięzki,nie martw się wszystko bedzie ok.Domino widzę cały czas o nas dba i pamięta-super.Odpoczywaj chłopie bo relaks ci się należy.
napisał/a: diala 2009-06-24 13:37
jesli poczytałas to wiesz za co ja usuneli...nikt nie bedzie pisał z osobą która tylko krytykuje kazdy ma prawy wyrazic swoje zdanie po to jest forum ale w granicach przyzwoitosci...a to ze w jakis tam sposób sie polubilismy to chyba nikomu tu z nas nie przeszkadza! wrecz jest milo i sympatycznie...Lidka niestety psuła atmosfere ja nie wątpie ze ona nie ma wiedzy napewno ją ma, ale wiedza musi isc w parze z serdecznaoscia i checia pomocy oraz wysłuchania co kto inny ma do powiedzenia,lidcce(taki miała w tedy nick) z czasem zaczeło sprawiac frajde jak komus dogryzła na tym ma to forum AMMA polegac,chcialabys aby ktos cie lekcewazył albo nasmiewał sie z twoich postów?
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-06-24 13:41
AMMA napisal(a):Poczytałam sobie Wasze forum bowiem temat jest mi bliski a raczej był.Tak naprawdę to Lidka jest wesołą inteligentną dziewczyną,starała się Wam wylać trochę zimnej wody na rozpalone głowy bo chyba nie wszystkie z Was miłe panie mają nerwicę.Stworzyłyście sobie "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji" i kto jest przeciw to jest be. Ale skoro Wam z tym dobrze... to wcale nie znaczy że należało Lidkę wyrzucać.
pozdrowienia.


AMMA każdy dział ma tzw. luźny wątek, w którym czasami trzeba porozmawiać na inne tematy niż tylko choroby które nas trapią. Fakt w niektórych działach jest On wyodrębniony i tutaj postanowiłem, że też utworze, gdyż ten zagubił swój cel.
A na obrażanie kogokolwiek nie pozwolę, jeżeli komuś nie pasuje to forum lub "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji" wcale nie musi tutaj zaglądać.

Do udzielających się w tym wątku, proszę o dyskusję w wątku luźne rozmowy który będzie zaraz po wejściu w dział psychiatrii.