Wstręt do seksu

napisał/a: dorothea1 2015-04-03 22:02
Witam,
Mam 35 lat, mężatką jestem od 8 lat,mamy dwójkę dzieci. Podczas całego naszego pożycia seks był dla mnie małą przyjemnością, ale nie sprawiało mi to problemów. Po narodzinach drugiej córki ( już 19 m-cy temu) sprawy przybrały zły obrót. Zniknęła całkowicie mi ochota na seks, podczas stosunku nic nie czuję a od paru miesięcy mam wstręt do seksu. Jak tylko sobie wyobrażę, że uprawiam seks to aż mnie ciarki przechodzą. Już od 3 miesięcy zmęczeniem się wykręcam Żal mi męża. Nie potrafię sobie odpowiedzieć co się ze mną stało, że aż tak mnie obrzydza. Może to coś z hormonami? Może zaopatrzyć się w jakieś tabletki? Może się przemóc i spróbować kochać się "na siłę". Nie wiem co robić.
napisał/a: Konstans 2015-04-04 11:10
Witaj,
kochac się "na siłę" nie możesz, to pewne, bo skutek będzie opłakany :/
Ale mąż tez ma prawo do bliskości z Tobą, więc współczuje mu :(
Jednak Ty przede wszystkim musisz robic to, co chcesz, czego pragniesz.
Zaistniała sytuacja nie jest normalna, typowa i na długi czas jest nie do wytrzymania (dla Was obojga). Trzeba coś z tym zrobic.
1. Może po prostu jesteś przemęczona? a nawet nie masz tej świadomości. Znam takie przypadki.
2. Moze masz nierównowagę hormonalną? Po ciąży często kobiety chorują na chociażby hashi, niedoczynność! Sprawdzałaś się pod tym kątem?
Koniecznie idż do lekarza i popros o komplet badań hormonalnych. Twoje zaburzenie źle wpływa na Ciebie, na męza, na wasze relacje, wiec to powazna sprawa.
3. tymczasową niedyspozycje staraj sie inny sposób "wynagrodzić" męzowi, by nie czuł sie odrzucony przez Ciebie, nie akceptowany. Nie każdy facet jest w stanie zrozumieć kobiecą huśtawkę hormonalną, dajmy na to. Mam nadzieję, ze Twój tak :)
4. porozmawiaj z mężem, uspokoj go, ze Tobie równiez xle w zaistniałej sytuacji. jeśli sobie ufacie, kochacie się, taka rozmowa na pewno będzie konstruktywna i scalająca Was, mimo wszystko. Nie bój się tego. Zaufaj mu, w końcu to Twój mąż i ojciec Waszych dzieci :)
5. i po świętach idx do lekarza. Wierzę, że wszystko wróci do normy.
6. masz jakąś złą przeszłość zw. z seksem?
Pozdrawiam ciepło :)
napisał/a: buzek 2015-07-10 13:33
Wydaje mi się,ze w tym przypadku problemem jest rutyna małżeńska. Czasami warto jest wyjść z łóżka. Zostawić dzieci pod opieką rodzicow i we dwoje wybrać się na kolację . Tak aby się trochę rozerwać. Nie skupiać się na problemach.

Polecam również Sex Elixir. Obcnie jest to chyba najskuteczniejszy na rynku afrodyzjak, który bardzo wzmacnia pożądanie. Kupisz na przykład tutaj: http://sexelixir.eu/
napisał/a: markietanka 2015-07-27 10:14
Ola czy konkretnie ten środek wypróbowałaś? Bo sama zastanawialam się czy nie zamówić sobie jakiegoś afrodyzjaku w ostatnich dniach i czytałam trochę o nim :) Niektórzy piszą,że takie produkty działają, niektórzy ,że nie .Jak to jest konkretnie? Czy warto jest sobie coś takiego zamówić?
napisał/a: buzek 2015-07-28 08:29
No przecież nie pisałabym o czymś o czym nie wiem :) Rzeczywiście sobie wypróbowaliśmy i moim zdaniem jest to naprawdę super sprawa. Powiem Ci, że niewiele jest takich środków,które tak bardzo potrafią zwiekszyć pożądanie.Sama jestem zadowolona,że wypróbowałam :)
A kupowałam w sieci.Nie wiem czy jest w stacjonarnych skelpach.