Wrzodzejące zapalenie jelita

napisał/a: pauleta999 2016-09-15 14:28
witam mam taki problem przebywałem mięsiac czasu za granica w pracy , przytrafiło mi się tam za granica to że dostawałem częstych biegunek i bólów brzucha w kale nie było krwi , gdy wróciłem do polski poszedłem do lekarza on skierował mnie do szpitala na oddział zakazny przeprowadzono szereg badan pod kątem wirusów bakterii wszystko wyszło ujemne oraz , wyniki kału były ujemne oraz posiew z odbytu ujemne , i zostałem wypisany przed wyjazdem nie miałem bolów brzucha ani biegunek , po powrocie z zagranicy nie miałem już bolów , ale męczyło mnie to zostałem skierowany ponownie do szpitala na chirurgie , zrobiono mi kolonoskopie i wynik tego jest taki w esicy i odbytnicy stwierdzono przekrawioną błonę sluzową oraz powiększone grudki chłonne. Wyniki morfologiczne OB , zelazo , crp wszystko w normie , usg wyszło ok , zrobiono mi też gastroskopie i też nic nie stwierdzono , lekarze przepuszczają że może to być wrzodzejące zapalenie jelita , zastosowano leczenie w szpitalu encorton , asamax , metronizadol . Co sądzicie o tym
napisał/a: pauleta999 2016-09-20 16:47
Prosze o interpretacje wyniku badania patomorfologicznego miejsce pobrania materiału błona sluzowa odbytnicy . Fragmenty błony sluzowej jelita grubego z cechami przekarwienia i naciekiem w blaszsce własciwej , o nieznacznym nasileniu , złozonych z komórek plaznstycznych , linfocytów , pojedynczych granulocytów kwasochłonnych . Obraz sikroskopowy niecharakterytyczny