Wory pod oczami - chłopak, 16 lat

napisał/a: c0r 2013-12-17 14:50
Hej. Mam na imię Tomek i mam 16 lat. Mój problem to spore worki pod oczami. Jestem blady i są one bardzo widoczne.

Przed komputerem konsolą spędzam łącznie tyle ile przeciętny nastolatek. Śpię dobrze, ale muszę rano do szkoły wstawać. Dzisiaj aż nauczyciel zwrócił mi na lekcji uwagę, że mam wory ogromne i czy się wyspałem. Jak idę spać o 22 i wstaję o 6:30 to wory i tak są, ale troszkę mniejsze. Mam dość dobry wzrok, nie mam okularów.

Raczej nie odżywiam się zdrowo, jestem chudy, szczególnie chudy mam tułów. Czasem ćwiczę fizycznie w domu (jak rok temu nie mogłem się podciągnąć, tak teraz nawet 10 razy się podciągam). Piję same wody mineralne.

Próbowałem robić okłady z herbaty, nakładać kremy, no ale nic. Tracę przez to pewność siebie i nie mogę patrzeć nikomu w oczy. Strasznie się z tym czuję.

Już pomijając to że nie jestem piękny, to po prostu chciałbym się nie wyróżniać swoim wyglądem, a nie wyróżniać się negatywnie.

Macie może jakieś pomysły? Wydaję mi się że wory nie znikną, gdyż mam hmm, dość chude policzki. Kiedyś gryzłem je od wewnątrz taki nawyk. Nie robię tego od 2 lat, ale wydaje mi się że to już mi zostanie. Mogę wrzucić zdjęcie tych worów jeśli chcecie.

Odpowiem na wszystkie pytania i oczekuję pomocy.