worki pod oczami

napisał/a: iza_411 2007-08-27 12:52
Jak można zlikwidować worki pod oczami?? Dodam ze mam je od dziecka... Czy nie da sie z nimi nic zrobic?? z góry dzięki za odp
napisał/a: dwa_serca 2007-11-15 22:16
No właśnie ja też mam ten problem tyle ze nie mam ich od dziecka..ale wyglądam tak jakbym się nie wysypiała każdego dnia słyszałam że pomagają okłady z ogórka tzn. plasterek położyć na oczy i potrzymać tak 10 min. mojej koleżance to pomaga...mi niestety nie jeśli znacie jakieś sposoby na pozbycie sie takich "worków" to piszcie...każdy sposób może okazać sie dobry
napisał/a: klapouszek2 2007-11-15 23:27
Polecam żel z arniką pod oczy na sińce i obrzmienia Flos-Leku , a także żele ze świetlikiem i babką czy herbatą lub rumiankiem. Można również robić sobie okłady z herbaty, świetlika lub/i rumianku.
napisał/a: legola 2007-12-18 13:58
U mnie worki pod oczami łączą się z podkążonymi- ogólnie mam wzrok smutnego Bernardyna.. Trudno ogólnie dobrac krem, który oba problemy redukuję. Postanowiłam zatem zainwestować - kupiłam Serum Gumam ( dla zorientowania podaję link: http://www.sanusmarket.pl/guam-complex- ... -2788.html)
Na razie coś ruszyło, jest lepiej z workami. Oby tak dalej.
napisał/a: sokół 2008-04-23 01:21
siemka wszystkim ja słyszałem ze ocet jest bardzo dobry mniałem ten problem sprawdziłem i się przekonałem ze to pomaga naprawde narka
napisał/a: millo1 2008-04-23 15:01
ocet? ale taki winny? chyba by mi po tym oczy wypłynęły..
napisał/a: bezimienna3 2008-06-07 13:56
Tak, te worki są straszne:( Podobno kremy i zele pod oczy AA sa dosc skuteczne;)
napisał/a: kara1029384756 2008-07-21 17:49
Ja też mam OKROPNE wory pod oczami !!! Ogórki nie pomagają ;(
napisał/a: kobylka_1979 2008-10-03 13:15
Podobno pomagają też okłady z torebek od herbaty(oczywiście mokrych), ale mi akurat nie pomogło:(
napisał/a: Nati 5 2008-10-05 22:43
iza_411 napisal(a):Jak można zlikwidować worki pod oczami?? Dodam ze mam je od dziecka... Czy nie da sie z nimi nic zrobic?? z góry dzięki za odp

Polecam książkę autorstwa Kundan i Narendra Mehta pt:" Masaż liftingujący
twarzy", która min. zawiera zestaw łatwych ćwiczeń usuwających zagęszczoną limfę pod oczami. Mnie to pomaga.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
napisał/a: jot 2008-10-28 02:22
WItaj!

Tez mam problem z workami i sincami, bo to w sumie dwie rozne rzeczy,
Worki mam zawsze jak sie nie wyspie, albo pojde pozno wstac i pozno wstaje. A since mam praktycznie zawsze. Ogladalam kiedys program o tym i mowili tam ze since to taka natura danej osoby.Mamy w tym miejscu b. cienka skore i dlatego tak to wszytko widac. Jedyny skuteczny sposob jak mowili to pobranie (chyba) tluszu z jakies czesci ciala i chirurgicznie wstrzyknac. w to miejsce i wypelnic.

generalni trzeba sie wysypiac.

p.s slyszalam jeszcze o takich plastrah w ksztalcie literki "c" ktore przykleja sie pod oczy, w perfumeriach jest to dostepne ale chyba dosyc drogie. nie wiem jaka skutecznosc jest tego, nigdy nie uzywalam.

pozdrawiam!
napisał/a: obi wan 2009-09-04 14:27
Legola napisal(a):U mnie worki pod oczami łączą się z podkążonymi- ogólnie mam wzrok smutnego Bernardyna.. Trudno ogólnie dobrac krem, który oba problemy redukuję. Postanowiłam zatem zainwestować - kupiłam Serum Gumam ( dla zorientowania podaję link: http://www.sanusmarket.pl/guam-complex-serum-redukujace-worki-oczami-guam-p-2788.html)
Na razie coś ruszyło, jest lepiej z workami. Oby tak dalej.



Witam

mnie też doskwierał ten problem i skorzystałam i kupiłam ten produkt w http://www.sanusmarket.pl , muszę przyznać, że nie jest on może tani, ale jest skuteczny. Moje woreczki się znacznie zmniejszyły i rozjaśniły. Do tego dokupiłam jeszcze inne kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzt z profesjonalnej serii Guam (Lacote) z których jestem bardzo zadowolana.