Woda w uchu

napisał/a: z_problemami1 2014-12-03 11:39
Jak w temacie...
Byłem wczoraj na basenie i do mojego lewego ucha dostała się znaczna ilość wody. Jest jej na tyle dużo, że prawie nie słyszę na tę stronę, a przy ruchu głową zaczyna bulgotać.
Próbowałem wszystkiego, patyczków, wacików nasączonych alkoholem, ziewania, suszarki, zasysania pod ciśnieniem dłonią, skakania na jednej nodze, nawet odkurzacz:D, no generalnie wszystkie znane domowe sposoby. Ale nic nie pomogło. Myślałem, że jak położę się spać na tej stronie to rano będzie normalnie, ale cały czas jest tak samo. Macie jakieś pomysły? Bo naprawdę nie wygląda to dobrze:( Wiem, że to dosyć śmieszne, ale proszę o jakieś rady bo mnie do śmiechu już nie jest.
napisał/a: kasia971 2014-12-03 12:43
Jak najszybciej laryngolog albo ostry dyżur laryngologiczny - odessą wodę ssakiem albo specjalna pompką.
napisał/a: z_problemami1 2014-12-03 14:42
Kasiu mówisz poważnie ? Miałem to już kilka razy w życiu i po nocy zawsze wyciekało... Nie mam czasu iść dziś do lekarza bo pracuję. Jakie mogą być tego konsekwencje ? Może poczekać jeszcze jeden dzień ?
napisał/a: kasia971 2014-12-03 14:51
Możliwe konsekwencje to zapalenie ucha, czyli ból, antybiotyk i w perspektywie być może długotrwałe leczenie. Możesz sobie poczytać posty opisujące, jak czasem wygląda leczenie. Z uszami nie ma żartów, zwłaszcza zimą. Radziłabym po pracy zgłosić się do laryngologa.