Woda w kolanie- objawy

napisał/a: mleczko12344 2010-06-17 12:09
Witam.
Od dłuższego czasu bolało mnie kolano. Wczoraj byłem u chirurga i okazało się, że mam wodę w kolanie którą mi ściągnął. Odczułem ulgę, kolano przestało mnie boleć, ale lekarz powiedział, że obserwować kolano bo może mi woda znowu najść lub mogę mieć uszkodzoną łękotkę. Dzisiaj zauważyłem, że to kolano mam większe od drugiego. Nie boli mnie, ale czuję jakbym coś w tym kolanie miał. Zwłaszcza podczas zginania kolano to robi mi się pełniejsze w środku, czuję pewną blokadę.

Tu pada moje zapytanie do Was ... co to może być ? Czy po tym zabiegu jest możliwość aby to kolano mi opuchło czy może znowu mi naszła woda ?

Trochę głupio iść z dnia na dzień do lekarza, ale jednak czuję dyskomfort i chciałbym jak najszybciej wyleczyć to kolano.

Pozdrawiam i czekam na odp.
napisał/a: ulna 2010-06-18 18:29
Nie ma się czego obawiać dobrze byłoby udać się do lekarza, bo to faktycznie wygląda na uszkodzenie łękotki. Co do tego czy to możliwe że znowu będzie trzeba ściągać tak jak najbardziej szczególnie w przypadku uszkodzenia łękotki się tak dzieje
napisał/a: milad8 2010-06-29 11:04
Witam prosze was o pomoc iż wczoraj przy predkości 80km/h sie przewalilem motocrossem i udezylem w slup kolanem od wczoraj mam je cale napuchniete, mam wrazenie jak bym go nieczuł, całe jak by odrtwiałe i całe mnie boli:( Prosze o pomoc:( Czy to może być woda w kolanie? :(
napisał/a: TomekPP 2010-06-29 11:44
Żeby tylko , lepiej żebyś sobie jeszcze kolana nie skręcił... Trzeba było iść od razu po tym jak się to stało
napisał/a: ulna 2010-06-30 14:07
milad8 koniecznie idź do lekarza i na prześwietlenie