Woda w brzuchu po ostrej trzustce

napisał/a: licus 2012-10-03 17:13
Moja mama miała już drugi raz zapalenie trzustki , ma błoto w przewodach i ma wiele innych chorób 9 jak jaskra, arytmia , okropne żylaki) ma też 80 lat ale umysł ma niesamowity . Znalazła się 3 tygodnie temu w szpitalu z wynikami Białko c-reaktywne 85,80mg/l, , bilirubina całkowita - 4.47 mq/dl. Aspat- 85,39 , Amylazy - 1242,70 U/L , Kreatynina - 1,19mg/dl itd,( napisałam te najważniejsze ) Tydzień temu wypisali ją ze szpitala z wynikami , , bilirubina całkowita - 0,71 mq/dl. Aspat- 26,90U/L , Amylazy - 64,20 U/L , Kreatynina -0,68mg/dl , czyli wyniki wyglądają na to , że jest poprawa . W rozpoznaniu napisano Ostre zapalenie trzustki, Kamicze zapalenie pęcherzyka żółciowego i płyn w jamach opłucnych. Powiedziano, że ta woda powinna się wchłonąć , a mama wyszła ze szpitala i ma wysoką gorączkę od dnia wyjścia , przez pierwsze 4 dni lekarze kazali się wstrzymać z lekami , mówiąc , że tak bywa po wyjściu ze szpitala tylko dac Pyralginę , a teraz w poniedziałek mamie urosła już temperatura 39,5 C, Dostała Biofuroksym w zastrzykach . Pomóżcie - poradźcie co można jeszcze jej dać , jak jej pomóc, jaki można tą wodę wysuszyć , Dostaje leki delikatne na odwodnienie.
napisał/a: licus 2013-02-14 23:57
Moja mama z trzustki wyszła , wyniki doszły do normy, wyczyścili jej kamienie z przewodu i po narkozie wymiotowała . Nikt w szpitalu nie zrobił jej badań na POTAS po wymiotach i po okresie chorej trzustki , dostała migotania komór na kilka godzin przed wyjściem do domu , bo się właśnie szykowała do wyjścia zadowolana i szczęśliwa. SERCE STANĘŁO , po reanimacji 5 tygodni leżała uwięziona we własnym ciele. Lekarze na OIOMIE powiedzieli , że lekarze na chirurgii zaniedbali badania na potas i dlatego mamie serce stanęło miała 2.8 potasu w krwi . Potem Ci sami lekarze z chirurgii założyli źle stenda w żołądku, mama dostała silny stan zapalny żołądka , ropa zaczęła się lać przez stenda i mama zmarła . TO JEST STAN NASZEJ SŁUŻBY ZDROWIA W POLSCE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ LEKARZY . Totalna ignorancja !!!!!!
napisał/a: licus 2013-02-15 00:01
Mam nadzieję, że to nie zniknie z tego forum , tak jak zniknęła opinia moja o lekarzu chirurgii z naszego miasteczka , 5 godzin po wpisaniu opinii o nim na portalu znany lekarz . pl po prostu nie było śladu po opinii . I jak my pacjenci możemy tak naprawdę poznać opinię o lekarzach , jak te opinie naprawdę znikają .