Woda splywa z nosa

napisał/a: aguusia88 2016-02-08 06:43
Witam. ktoras noc budze sie bo splywa mi woda/wodna wydzielina z nosa i po gardle.momentalnie sie zrywam ze snu bo zaczynam sie ksztusic. Chorob zatok jako takich nie mam. Wczesniej tez mi sie to zdarzało ale po wyleczeniu przeziebienia/grypy a ostatni raz chorowalam pod koniec wrzesnia. Obecnie odczuwam maly uscisk nad nosem po prawej stronie i zawsze zatoki tak odczuwam gdy cos sie dzieje, mam troche zatkany nos.
Ktos ma podobnie? Jak tego sie pozbyc
napisał/a: radek07 2016-02-13 13:02
Czy były ostatnio jakieś konkretne okoliczności w których taki problem mógłby powstać - wdychałaś coś?
Robiłaś testy alergiczne lub wymaz z nosa?
napisał/a: mississauga2 2016-02-22 14:21
do radek07

witam, z pana postow wniskuje ze zna sie pan na problemach laryngologicznych
mam pytanie, od jakiegos roku pojawily sie u mnie bardzo sine podkowy pod oczami i zasinienia metoda prob i bledow docgodze do tego ze jest to zwiazane z moim zatkanym nosem i chorymi zatokami non stop mam zatkana ktoras z dziurek w nosie albo jedna albo druga zero kataru przed dluzszy okres wynonywalam przedluzenie rzes swoim klientkom i doszlam do tego ze wziewanie kleju spowodowalo blokade zatok przewlekala i moze blokade krwi w zatokach mam wrazenie ze mam bardzo przesuszona sluzowke nosa i oczy bardzo suche dodam ze opary kleju sa raczej toksyczne nieraz ktoras klienta skarzyla sie na bol w nosie podczas uslugi albo na kaszel ja nie mialam zadznych problemow z bolem nosa itp ale jednak po jakims czasie stwierdzilam ze cos jest nie tak mam problemy z oddychaniem i podkrazone i zasinione oczy czego wczesniej nie mialam
czy moze pan powiedziec cos wiecej na ten temat jestem umowiona z laryngologiem na wizyte i raczej pewna ze mam przewlekle zapalenie zatok nosowych z zastojem krwi czego objawem sa since pod oczami jakies porady od pana od czego zaczac lecznie jakie badnie jest mi potrzbene co zapytac lekarza bede wdzieczna dodam ze moje since pod ocxami nasilily sie i nie jestem juz w stanie ich zatuszowac niczym dlatego mam nadziejej ze jesli bede miec prawidlowe leczenie to one sie cofna i krew zacznie przeplywac normalnie