Woda mineralna

napisał/a: Ana9 2010-10-12 14:26
Zgadzam się z tym, że część wód ma z dobrą jakością niewiele wspólnego. Dlatego kupuje tylko te przez siebie sprawdzone i pewne. Słyszałam o badaniach, które wykazały, że w kranach mamy wodę, którą można pić bez uprzedniego przegotowania, jednak nie jestem do tego przekonana
napisał/a: justyna_seweryla 2010-10-18 15:50
też nie jestem przekonana do picia wody z kranu, dlatego zawsze kupuję zgrzewkę wody i popijam jak często się tylko da! :) Lubie krople beskidu, cisowianka jest okropna, nestle jest świetna-dobra i tania, a że się odchudzam to często wsypuje do wody saszetke aqua slim i wtedy mam najlepsza wode pod słoncem, bo odchudzającą :D
napisał/a: Ana9 2010-10-21 12:25
Zastanawiałam się kiedyś, czy te saszetki rzeczywiście pomagają w odchudzaniu:)
Woda mineralna jak dla mnie jest niezastąpiona. Jakoś za wodami źródlanymi nie przepadam - kojarzą mi się z tą, którą mamy w kranach.
napisał/a: justyna_seweryla 2010-10-31 20:47
Ja już zrzuciłam 3 kg ale do tego też sporo ćwiczeń, dużo biegam. L-karnityna ponoć spala tłuszcz ale wiadomo że trzeba połączyć z wysiłkiem.
napisał/a: so_pretty 2010-12-28 19:34
Ja włąśnie przepadam za źródlaną. Piję Dobrawę, ona na pewno nie ma nic (oczywiście co złe) wspólnego z tą z kranu, bo posiadam pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, więc musi być w pełni bezpieczna, bo tak poważna instytucja nie pozwoliłaby sobie na żadnej zarzut pod jej adresem.
napisał/a: Alakhai 2010-12-31 14:24
to w końcu która z wód mineralnych ogólnie dostępnych w sklepach jest najzdrowsza? (posiada dużo minerałów, ale nie tyle, żeby przesadzić)
napisał/a: ~Anonymous 2011-01-01 15:42
Kattrinka napisal(a):Ja włąśnie przepadam za źródlaną. Piję Dobrawę, ona na pewno nie ma nic (oczywiście co złe) wspólnego z tą z kranu, bo posiadam pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, więc musi być w pełni bezpieczna, bo tak poważna instytucja nie pozwoliłaby sobie na żadnej zarzut pod jej adresem.

a wiesz dlaczego ma pozytywna opinię Inst. M i D??? już Ci mówię, ponieważ nie ma w sobie żadnych minerałów i kompletnie nic w tej wodzie nie ma!!! Ma pozytywną opinię Ins. Matki i Dziecka, bo można gotować na niej zupki dla niemowlaków- stąd opinia, a nie dlatego, że jest zdrowa dla matki!!! Taki chwyt reklamowy , żeby nabrać ludzi. (tak w ramach wyjaśnień).
napisał/a: ~Anonymous 2011-01-01 15:47
Alakhai napisal(a):to w końcu która z wód mineralnych ogólnie dostępnych w sklepach jest najzdrowsza? (posiada dużo minerałów, ale nie tyle, żeby przesadzić)

http://www.wprost.pl/ar/80053/Woda-na-zdrowie/
poczytaj, może się na którąś zdecydujesz.
napisał/a: ognista4 2011-01-02 17:30
Zuber to jest dopiero dobra woda;)))))))))))
napisał/a: Peter 2011-01-03 07:58
Ogólnie zasada jest taka - wody winno się zmieniać. Od nisko zmineralizowanych do wysoko zmineralizowanych. Co do wód leczniczych - wyłącznie wg. zaleceń producenta.
Co do ewentualnych certyfikatów wydawanych przez znane instytucje - to trzeba patrzeć na to z przymrużeniem oka.
napisał/a: manius10 2011-01-06 16:51
Tu macie ciekawe informację na temat wody i nie tylko podaje link
mojezdrowepodejscie.blogspot.com
napisał/a: pocieszka 2011-01-07 23:26
Ja od lat piję Żywiec Zdrój. Dla mnie to najlepsza woda w smaku, bez zadnych ulepszaczy.