Wizyta w szpitalu/próba głodowa/tomograf/co dalej?

napisał/a: hienaa93 2012-07-09 22:12
Witam. Od zeszłego roku zauważyłam u siebie poprzez sporadyczne badanie glukometrem spadki cukru.
W październiku ubiegłego roku miałam taką oto sytuację-poszłam spać z bardzo złym samopoczuciem. Po godzinie obudził mnie mój chłopak,który zauważył,że mam bardzo mocne drgawki.Myślał,że mam gorączkę. Po chwili przypomniał sobie o moich spadkach cukru i podał mi czekoladę. Po paru chwilach objawy (drgawki,apatia,agresja,bardzo silny ból głowy i senność) ustały. Poszłam do lekarza zestresowana sytuacją. Zlecił mi badanie cukru przez 2 tygodnie po 6 razy dziennie. Wyniki były zawsze niskie
ale było kilka drastycznych spadków koło 30. Lekarz powiedział,że w tym wieku (ówcześnie miałam 18 l) takie wyniki
są normalne. Od tej pory zaczęłam bardziej na siebie uważać. Miałam kilka spadków poniżej 30,ale nie miałam drgawek itd.
Niestety w maju-sytuacja się powtórzyła.Poszłam ponownie do lekarza rodzinnego. Zlecił krzywą cukrową,która wyszła
w porządku,ale po powrocie do domu i zjedzeniu śniadania cukier znowu spadał. Do czasu wizyty u lekarza z wynikami
mierzyłam cukier. Wyniki koło 20 były normą. Czasami na glukometrze pojawiała się informacja (Lo) która mówi o tym,że cukier
spadł poniżej 20! Lekarz totalnie to olał. Zrobił ze mnie symulantkę. W poniedziałek rano (3 dni później po wizycie u l
lekarza) zmieniłam przychodnię. Lekarz od razu dał mi przekaz na szpital. Pojechałam i wyznaczyli mi termin.
Leżałam w szpitalu 7 dni.

1 dzień-zrobili mi usg tarczycy i EKG
2 dzień-rozpoczęła mi się 3 dniowa próba głodowa oraz zrobili mi usg brzucha
3 dzień-przerwano mi próbę głodową cukier spadł do 38
4 dzień-nic
5 dzień-nic
6 dzień-tomograf
7 dzień-krzywa cukrowa/cukier mierzony po 2 i 3 godzinach.

Od tego dnia czekam na wypis. Wyszłam z szpitala dnia 28 czerwca. Wszystkie wyniki (USG,tomograf) wyszły w normie.
Lekarz prowadzący nic mi nie mówi.
Nie mam pojęcia co dalej po tym wszystkim robić.
Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Co mogę zrobić? Od tego czasu na okrągło czuję się fatalnie. Cukier spada a ja mam często
uczucie głodu. Nie wiem co robić...proszę o pomoc.
napisał/a: Carpicorn 2012-08-16 12:28
Nie wiem co Ci poradzić, mogę powiedzieć tylko jedno. Ja mam cukrzyce, i przy spadku cukru do 20 tracę świadomość, więc ciężko mi zrozumieć lekarza, który coś takiego olewa.
Jakie miałaś cukry w szpitalu?
napisał/a: hienaa93 2012-08-20 19:04
w szpitalu nie mierzyli mi cukrów jedynie przy próbie głodowej, gdzie najniższy to było 42...
mam skierowanie ze szpitala na ultrasonograf endoskopowy czy jakoś tak...czekam na termin....