Witaminy w tabletkach vs witaminy musujące !

napisał/a: Hedman 2012-12-09 11:26
Witam mam takie pytanie które witaminy są bardziej przyswajalne masujące czy w tabletkach ?
czy to nie ma znaczenia i zalezy od jakość chemicznego skladu poszczególnych minerałów i witamin ?>
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-12-09 12:37
Zależy od formy w jakiej są minerały, to czy są w formie tabletek czy rozpuszczalnym nie ma większego znaczenia (oczywiście te drugie wchłoną się szybciej). Witaminy przeważnie w obu produktach są takie same bo witamina B1 to B1 i taka sama jest w obu.
napisał/a: Hedman 2012-12-19 18:13
A jakie witaminy są najlepsze ? w sensie że mogę wydać nawet 500 zł ale chce towar 1 klasa tzn. dobre dawki , szeroga gama i bardzo przyswajalne.
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-12-19 19:12
To trudne pytanie. Bo jest kilka dobrych produktów i jest tak że produkt X ma coś czego nie ma Y a Y ma coś czego nie ma X i Y ale za to Y ma mniej składników ale za to lepsze dawki itp.

Z Polskich dobry produkt to Olimp Multiple Sport, z Amerykańskich Optiumum Nutr. Opti-Men, stary ale sprawdzony Animal Pak, ja bardzo lubię też VitaStack firmy Allmax Nutrition.
Osobiście zmieniam produkty, albo mam kilka jednocześnie i jednego dnia biorę produkt X a drugiego Y.
napisał/a: Hedman 2012-12-24 11:00
Dzięki zakupiłem Olimp Multiple
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-12-24 14:29
Dobry wybór wg mnie.