Witaminy w ciąży

djfafa
napisał/a: djfafa 2010-02-14 12:58
eden napisal(a):nic mi na ten temat lekarz nie mowił...tylko przy pierwszej wizycie gdy pytałam sie o kwas foliowy to dał mi ulotkę nowych witamin dla kobiet w ciąży............


Zapytaj przy najbliższej okazji, bo połowa ginekologów zaleca witaminki druga nie więc, najlepiej stosować się do zaleceń swojego gina.
napisał/a: eden 2010-03-18 17:40
jestem obecnie po poronieniu (w 16 tyg) miałam laktacje około 2-3 tygodnie i zastanawiam się czy mogę zażywać witaminy,które brałam w ciązy od 13 tyg.tj.Feminatal metafolin+DHA?
Biorę nadal kwas foliowy.
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-03-18 19:32
eden napisal(a):jestem obecnie po poronieniu (w 16 tyg) miałam laktacje około 2-3 tygodnie i zastanawiam się czy mogę zażywać witaminy,które brałam w ciązy od 13 tyg.tj.Feminatal metafolin+DHA?
Biorę nadal kwas foliowy.


Możesz ale odstaw wtedy kwas foliowy, gdyż Femintal zawiera jego wystarczającą ilość.
napisał/a: eden 2010-03-18 22:35
a jak długo można zażywać feminatal po poronieniu?
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-03-19 09:06
eden napisal(a):a jak długo można zażywać feminatal po poronieniu?


Nie bardzo rozumiem pytanie. Preparaty witamino-mineralne stosuje się w celu uzupełnieniu diety, wiec jak jest kiepska to można brać cały czas.
napisał/a: eden 2010-03-25 09:33
a czy któraś z Was zażywała feminiatal Metafolin+DHA ?MIałyście jakieś skutki uboczne?Bo mnie wyskoczyły takie małe chrostki na czole i mam duży apetyt...
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-03-25 09:56
eden napisal(a):a czy któraś z Was zażywała feminiatal Metafolin+DHA ?MIałyście jakieś skutki uboczne?Bo mnie wyskoczyły takie małe chrostki na czole i mam duży apetyt...


Nie sądze że to od tego preparatu.
napisał/a: eden 2010-03-25 14:45
hm...no to mam nadzieję,że mi jeszcze hormony "wariuja"po tym poronieniu...