Witaminy i minerały

napisał/a: patryk8544 2014-03-19 16:17
Witam wszystkich:)

Mam 20 lat i 188 cm wzrostu przy wadze 70 kg w styczniu waga była na ponad 80kg trochę schudłem dużo osób mówiło ze to z braku odpowiednich witamin. Jest jeszcze jeden problem bo cały czas chodzę zaspany i brak koncentracji czy możecie polecić jakieś witaminy i minerały??
z góry dzięki:)
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-03-20 06:21
Spadek wagi o 10 kg raczej nie jest związany z brakiem witamin. Nie odchudzałeś się? Jak wygląda dieta i ruch? Chorujesz na coś?
napisał/a: patryk8544 2014-03-20 19:07
Nie bylem na diecie ani nic. Trochę zmienił się mój tryb życia praca po 12h i ogólnie. Chorować tez nie choruje na nic a dieta to 3 posiłki dziennie podobnie jak wcześniej. ale po części mam nie dobór witamin bo mam częściej np skurcze które wcześniej się nie pojawiały
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-03-20 19:12
No może więcej pracujesz i stąd większy deficyt kaloryczny. Jak te posiłki wyglądają?
napisał/a: MOJA PORADA 2014-04-01 19:16
Możesz kupić sobie zestaw witamin i minerałów np: Centrum. Postaraj się też jeść dużo warzyw i owoców. Gdybyś jeszcze schudł, to zrób badania. Pozdrawiam.
napisał/a: Michaleczekk 2014-04-30 10:09
Udaj się do apteki po jakiś kompleks witamin. A na skurcze to więcej magnezu i mniej kawy. Praca po 12 spowodowała utratę wagi.
napisał/a: paola213 2014-06-23 13:28
Ja też jestem na "diecie" w zasadzie to przerzuciłam się zupełnie na zdrowe jedzenie, czyli dużo warzyw i ryb, chude mięso, nabiał, całkowicie wyeliminowałam cukier. Do tego regularnie ćwiczę, czasem biegam. Uzupełniam swoją dietę suplementami: naturalną witaminą C zwaną Grykaminą. I tutaj jestem strasznie zachywcona, gdyż miałam problemy z powstającymi , drobnymi siniakami, od ponad miesiąca problem ten się nie pojawia :) A ja mam więcej energii i świetnie się czuję!!
Grykaminę dostałam jako próbkę na Ladies Night , spróbowałam.. a teraz stosuję codziennie.
napisał/a: cindy25 2014-08-09 13:05
skurcze u mnie występują przy brakach magnezu, biorę magne b6, powieki przestają mi drgać, u mnie to jest od kawy, jeśli chodzi o witaminy - kup coś w aptece, możesz zapytać farmaceutę co poleca, ja zimą biorę różne witaminy np. vigor, ze składnikami mineralnymi inna sprawa, ja stosuję orsalit rozpuszczony w wodzie, na co dzień, by uzupełnić elektrolity np po wysiłku fizycznym, tego typu środków jest dużo na rynku i na pewno znajdziesz coś dla siebie, martwi mnie twoje zmęczenie, może było spowodowane przesileniem wiosennym i już przeszło, ja witaminy biorę od później jesieni do początków wiosny, latem jem owoce i warzywa