Wieczny problem z zatokami, ból

napisał/a: Piotr_G 2014-07-17 12:04
Dzień dobry.
Mam problem z zatokami od wieku młodzieńczego, już jakieś 10 lat.
Zatoki bolą i puchnął, wypluwam dużą ilość dziwnej wydzieliny, głównie rano.

Wymaz był robiony kilkukrotnie, brak bakterii, miałem prostowaną przegrodę, brak poprawy.

Miałem mieć endoskopie w szpitalu, lekarze jednak stwierdzili po tomokomputerze ,że zmiany są zbyt małe by cokolwiek z tym robić, po prostu jestem za mało chory by to leczyć, za publiczne pieniądze.

Byłem pod kontrolą alergologa, od wieku dziecięcego, wmawiano mi różne alergie, łącznie z kobaltem, jednak zawsze były to alergie lekkie, w dolnej skali. A ja nie czuję różnicy między jesienią, latem, wiosną czy zimą.
Brałem wiele leków na alergie przez lata, jedyny efekt to senność.

Zatoki bolą kilka razy w miesiącu, nie jestem w stanie stwierdzić dlaczego akurat teraz ,a dlaczego nie, ciężko się oddycha, są spuchnięte.

Często jestem zmęczony, podejrzewam ,że nie dotleniam się porządnie w nocy, gdy spię na plecach, od rana boli mnie głowa.

W związku z tym chciałbym zapytać o radę, już na prawdę mam dość.
Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
napisał/a: radek07 2014-07-17 12:08
Masz jakieś wyniki tomografii komputerowej na płycie?
napisał/a: Piotr_G 2014-07-17 12:16
Tak jest, mam. Nie bardzo wiem jak to pokazać. Odpala się jakiś program, nie umiem go obsługiwać.
napisał/a: radek07 2014-07-17 12:59
Jak możesz to skopiuj całą zawartość płyty do jednego folderu i spakuj go programem WINRAR, potem tylko wrzuć na ten serwer: http://przeklej.org/ i podaj linka.
napisał/a: Piotr_G 2014-07-17 13:04
Tam są dane których nie chciałbym ujawniać całemu światu, jak pokazać tylko to co chcesz zobaczyc?
napisał/a: radek07 2014-07-17 13:23
Jeśli nie chcesz pokazać wyniku całemu światu to wyślij mi linka z wynikiem jako wiadomość prywatną, albo zrób screeny i wymaż stamtąd to czego nie chcesz ujawniać.
napisał/a: Piotr_G 2014-07-17 13:26
Zrobie to jak tylko wroce z pracy. dziekuje
napisał/a: Piotr_G 2014-07-17 15:17
Zdjecia 1
napisał/a: Piotr_G 2014-07-17 15:18
Mam nadzieje ,że zrobilem dobre zdjecia.
napisał/a: radek07 2014-07-17 15:41
Mało ich przesłałeś, trudno dokładnie stwierdzić co może być przyczyną twoich dolegliwości z tak małą liczba zdjęć; ale po tych paru mogę stwierdzić, że w twojej jamie nosowej są dwie 'małżowiny puszkowe' z tym, że one raczej na 90% nie mają nic wspólnego z twoimi dolegliwościami.
Najlepiej jakbyś przesłał cały wynik jako prywatną wiadomość.
napisał/a: Piotr_G 2014-07-17 15:52
Lekarz powiedział ,że aż takich efektów moje schorzenie fizycznie powodować nie powinno. Od czego mogą puchnąc zatoki, od czego może być tyle wydzieliny? Myślałem o kandydozie, ale nie mam żadnych jej objawów, oprócz tych które napisałem.
napisał/a: radek07 2014-07-17 15:56
Kiedy była robiona ta tomografia i ilu lekarzy ją widziało?