Wiecznie podkrążone oczy

napisał/a: mika71 2006-09-11 16:40
Od mniej wiecej pol roku mam podkrazone oczy.Podkowki pod oczami.Nie mam spuchnietych oczu ani "workow".Robilam badania.Wszystko jest w jak najlepszym porzadku oprocz lekkiego braku żelaza.Nie przemeczam sie,nie pracuje.Spie duzo.Odzywiam sie az za dobrze.Co moze mi pomoc lub do jakiego lekarza powinnam sie zglosic?Internista nie potrafi mi pomoc-tak powiedzial.Prosze o pomoc lub porade bo wygladam strasznie.
napisał/a: _Paula_ 2006-09-11 17:57
trzeba łykać żelazo, zrobić badania krwi i wtedy coś można wywnioskować.
napisał/a: Adaś 2006-10-08 21:50
Miałem podkrążone oczy, gdy byłem w okresie stresogennym. Wszędzie stres i nerwy. Może nie spałem za dużo, ale nie byłem zmęczony fizycznie. Zacząłem uprawiać sport i mam piękne oczęta, do tego brwi, jak marzenie. A pod oczami, to całe pokolenia królów chcieliby tak. Poważnie. Sport to dobre rozwiązanie.

Może za dużo śpisz albo męczysz się wylegiwaniem lub mysleniem o smutnych rzeczach? Znałem osobę (matkę) której córka umarła we wczesnym wieku i wielokrotnie miała zapalenia spojówek i do końca życia miała zawsze czerwone oczy (ta matka rzecz jasna). Co prawda wiele łez uroniła z powodu utraty bliskiej osoby (nie do menzurki jak władca oniegdyś), ale potem płakała mniej i już nigdy nie miała normalnych oczu, zawsze czerwone. Takie naprawdę zmęczone. Tak zmęczone, jak u siebie zauważyłem, gdy mi coś wpadło i głupi tarłem to oko. Tak było. Całe oko czerwone. Było - minęło, na pohybel diabłu.

Podkrążone to też może być jakaś choroba wewnętrzna. Nie chcę Cię straszyć, ale chyba może tak być. Skoro mówią, że paznokcie, oczy, dłonie czy skóra są odwzorowaniem naszego zdrowia, to może pod oczami też coś wskazuje. Nie znam się na tym, ale tylko domyślam. Niby, ze im więcej możliwych opcji, tym lepsze rozpoznanie, dla mnie to więcej zagmatwania, ale tak bywa.
napisał/a: adam65 2007-02-04 17:13
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania
napisał/a: Jusia3566 2010-12-28 11:52
Mam ten sam problem... Czy powodem podkrążonych oczu może być to, że cierpię na depresje?
napisał/a: lila.33 2011-08-28 13:52
Ja ostatnio zmagałam się z tym samym problem i dlatego piszę, żeby podzielić się doświadczeniem. Róznych rzecz próbowałam, z raczej kiepskimi skutkami. Jak problem dłużej się utrzymuje to już lepiej iść do specjalisty niż próbować na własną rękę, ja zrobiłam sobie zabieg mezoterapii w spa CeCe i dopiero to pomogło. Teraz wreszcie nie wyglądam jakbym wiecznie zarywała noce, ale co wcześniej przez to przeszlam to moje :/ Żałuje tylko że wcześniej się nie zdecydowałam na ten zabieg.
napisał/a: wysokamarta 2011-09-20 16:27
mika7 napisal(a):Od mniej wiecej pol roku mam podkrazone oczy.Podkowki pod oczami.Nie mam spuchnietych oczu ani "workow".Robilam badania.Wszystko jest w jak najlepszym porzadku oprocz lekkiego braku żelaza.Nie przemeczam sie,nie pracuje.Spie duzo.Odzywiam sie az za dobrze.Co moze mi pomoc lub do jakiego lekarza powinnam sie zglosic?Internista nie potrafi mi pomoc-tak powiedzial.Prosze o pomoc lub porade bo wygladam strasznie.


No skąd ja to znam? Oczywiście internista zrobi wszelkie badania, ale ja nie zastanawiałabym się i czym prędzej zaaplikowała sobie Chelaferr bio-complex, czyli chelatowe żelazo w kompleksie z witaminami. Dla mnie rewelacjaaaa. Jedna tabletka dziennie, brak skutków ubocznych no i cena przyzwoita, serio serio.
napisał/a: dept 2011-09-20 18:38
Może masz to po prostu tak dziedzicznie czyli np twój tam dajmy na to pra pra pra Dziadek tak miał i ty możesz mieć to po nim.
napisał/a: illis 2011-09-23 10:37
A wiecie, czy te kremy rozświetlające pod oczy przynoszą efekty? Macie jakieś doświadczenia?