Wieczne pobudzenie, napięcie.

napisał/a: lukiluki123 2017-03-24 00:04
Cześć Wam.
Mam pewien przewlekły i bardzo kłopotliwy problem zdrowotny.
Całą dobę praktycznie jestem pobudzony, czuję jakby napięcie.
Dziwnie to się objawia ale po prostu jakbym miał ADHD, nie mogę powiedzieć, że są to lęki.
Po prostu gdy jadę autem to jadę szybko, byle przejechać trasę, gdy coś robię to muszę już skończyć, TO UCZUCIE POWODUJE RÓWNIEŻ OBJADANIE SIĘ, co jest bardzo problematyczne, po prostu siedzę wieczorem i mimo braku głodu to napięcie powoduje, że jak zechcę coś zjeść to muszę to zrobić, jakbym nonstop na cos czekal, nie mogł się doczekać.

Leczę się u psychiatry ale to nie przynosi rezultatów, przyjmuję 1x30mg Xetanor i 2x75mg Egzysta... leki są dostawiane, zwiększane a problem nie mija. Leki biorę już od kilkunastu miesięcy.

Mam aktywność fizyczną, czas na relaks, problemów życiowych brak, wszystko stabilne.

Cięzko mi to opowiedzieć, może wydaje się to dziwne ale po prostu całą dobę to czuję.

Miałem problemy z tarczycą - nadczynność - i to może kiedys mogło mieć jakiś wpływ ale od paru lat TSH w normie między 1 a 1,5.

Czy jakieś inne choroby, problemy z hormonami moze powodować wieczne napięcie? Moze nietolerancje pokarmowe, moze nadnercza? Psychiatra wysłuchuje, daje mocniejszy lek, on mnie tłamsi jeśli chodzi o kontakt z ludźmi, o myślenie ale nadpobudliwość trwa.

Wiek 35 lat.
napisał/a: she.lucky 2017-04-30 22:21
Witam,
MOj chlopak mial podobny problem, mowil ze wszystko robil szybko i przyspieszona akcja serca. Sprobuj badanie holterem(nie wiem jak to sie pisze), u dobrego kardiologa. Teraz on bierze pol tabletki rano i czuje sie super, a jesli zapomni to znzowu to samo.
Pozdrawiam