widze jakos dziwnie!

napisał/a: brian1 2008-01-06 17:03
witam, otóz moj problem polega na tym ze od około tygodnia zauwazyłem ze oprocz tego ze czuje sie jakos dziwnie wydaje mi sie ze widze jakos dziwnie, mozliwe ze wmówiłem to sobie albo cos w tym stylu, ale podobnie bywa na kacu tzn. taka jakby dziwna jakos widzenia tak jakby przemeczone oczy itp. czy moze byc to zwiazane z cisniem itp? bo własnie od tego czasu czuje sie jakos dziwnie, jestem senny, zmeczony, a np teraz czuje jakby taki hmmm jak to opisac ciezka głowa, moze cos mi uciska osrodki odpowiedzialne za dobre widzenie. czy spotkaliscie sie z podobnymi przypadkami, a jesli nie to gdzie moge sie skierowac aby to wyjasnic, moze tomografia komputerowa, okulista? aha i nie dostałem w głowe itp. dziekuje za fachowe odpowiedzi!
napisał/a: bryks 2008-01-09 08:15
jakis miesiąc temu miałam podobnie, okolo 1-2 tygodni dziwnie widziałam wydaje mi sie że mialam podobne objawy...wystraszylam sie i poszlam do okulisty -okazalo sie ze mam suche oczy (od komputera) i po za tym cisnienie śródgałkowe - okulistka nastraszyla mnie jaskrą - ale powiedziala że to może być tez z przemęczenia oczu (pracuje przy kompie po 8 godzin dziennie) dlatego ide na powtorzenie badania i na badanie pola widzenia (mam na dzieje ze to nie ma związku z jaskrą) zawsze mialam zdrowe oczy jeszcze rok temu je badalam i bylo ok - więc myslę ze malo prawdopodobne że mam jaskrę - ale trzeba sprawdzić, czekam na termin wizyty wiec wiecej nic nie wiem, narazie objawy mi przeszly, nie mam pewności czy masz to samo więc najlepiej wybierz sie do oklulisty, pozdrawiam :))