wczesne objawy ciąży

napisał/a: aneczkakotka1991 2009-07-12 21:12
Chce mieć takie maleństwo i dla tego jestem taka niecierpliwa bardzo mi i mojemu narzeczonemu zalezy na tym i boje się ze nie udało sie
napisał/a: wikam2 2009-07-12 22:28
Moment na poczecie maleństwa wybrałaś idealny :)
Baaaardzo możliwe, że Ci się uda :)
Wszystkiego dobrego :)
napisał/a: online123 2009-07-14 18:03
A ja mam taki problem. Miałam ostatnie dni okresu i kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, ale do wytrysku we mnie nie doszło. Następnego dnia byłam nad wodą i wydaje mi się, że mnie przewiało, bo po powrocie było mi strasznie zimno, a wieczorem czułam, że miałam gorączkę. Rano obudziłam się i miałam temp 38.4 , ból kręgosłupa w górnej części i pod łopatką oraz ból brzucha. Mialam zaparcie przez trzy dni. Cały dzień przeleżałam w łózku. Dzisiaj gorączka przeszła i tylko czuję ból z prawej części brzucha i gdy tam nacisnę ten ból przenosi się aż do przepony. A dodam jeszcze, że przez ten dzień, gdy leżałam w łózku nie mialam okresu, a na nastepny mialam odrobine ciemnoczerwonego śluzu. Czy to możliwe wogóle, że mogłabym być w ciąży?
napisał/a: Madonna 2009-07-14 23:23
Jeśli byłaś płodna, to możliwe. Jeśli niepłodna, to nie.
Czemu akurat tym razem podejrzewasz ciążę?
napisał/a: online123 2009-07-15 10:27
CYkle mam względnie regularne, więc wydaję mi się, że niepłodne, ale sama już nie wiem. Ta przerwa w okresie jeden dzień, a później ten ból brzucha i ciemny kolor krwi.
napisał/a: Madonna 2009-07-15 10:42
Co to znaczy "względnie"?
napisał/a: online123 2009-07-16 18:07
Zazwyczaj mam co tyle samo dni, czasem roznica wynosci 2 czy 3 dni.
CZY to mozliwe, ze ta wydzielina ciemnoczerwona, brazowawa moze byc spowodowana przewianiem jajnikow?
napisał/a: Madonna 2009-07-16 21:39
Takie cykle są b. regularne. Nie względnie.
napisał/a: martameanlove 2009-08-12 15:45
witam!
mam problem związany z ciążą,w zasadzie nie wiem czy to ciąża ale mam powiększoną macice i to mnie trochę przeraża bo jest naprawdę duża,mam obolałe piersi są wrażliwe na każdy dotyk nawet ten najmniejszy,sutki mam powiększone ale nie mam przebarwień,zauważyłam też że często oddaje mocz,mam dziwny apetyt jem rzeczy których wcześniej nie jadłam i w ogóle strasznie dużo jem...jeśli chodzi a miesiączkę to nie wiem kiedy powinnam ją dostać,wiem to dziwne ale przerwałam antykoncepcje jakieś miesiac temu pamietam tylko ze ostatnia miesiaczke mialam 16-17 lipca i powinnam po miesiacce wziasc kolejna tabletke ale nie wzielam,leci 5 tydzien a ja nie dostalam miesiaczki i nie wyglada na to zeby ja dostala poniewaz przed miesiaczka mam bole brzucha a tu nic,zaczynam sie martwic....wspolzylam z chlopakiem bez zadnego zabezpieczenia do dnia dzisiejszego ale nie konczy we mnie wiec czy to mozliwe zebym mogla zajsc?
napisał/a: wikam2 2009-08-12 18:32
Możliwe.
Skoro współżyłaś bez zabezpieczenia mozesz zajść w ciążę. Chłopak nie musi kończyć w Tobie. W czasie CAŁEGO stosunku z penisa uwalnia sie ejakulat, który może zapłodnić.
Czemu myslisz, że już powinnaś mieć okres?
napisał/a: agnes123451 2009-08-13 14:29
witam was...pomozcie.Kochalam sie z chlopakiem zaraz po okresie...nie jestem pewna czy cos nie dostalo sie do srodka;/a tak po 4 dnia zaczely bolec mnie jajniki taki dziwnik jak nigdy...jesli umiecie pomozcie strasznie sie boje:( z gory dzieki
napisał/a: justa19811 2009-08-13 14:36
witam juz od miesiaca nie mam okres i zadnych oznak czy moge byc w ciazy.od zawsze mialam nieregularne miesiaczki robilam test ale wyszedl negartwny co robic???????