wczesne objawy ciąży

napisał/a: morynianka 2012-05-09 16:31
Cześć dziewczyny.
Mam mały problem- mianowicie od zeszłego tygodnia próbowaliśmy 3 razy, bo w którymś z tych dni przypadał na owulacje. Ale nie robiłam monitoringu. 26.04 była m-czka, 3,5,7.05 próby. Od 2 dni dopadł mnie okropny ból (jakby przed m-czką) a do niej jeszcze 2 tyg. i bardzo dziwny ból lewego jajnika, taki narastający, pulsacyjny i częsty. Boje się, że to może być oznaka, że znów zawitała torbiel (jestem 2 mce po operacji usunięcia torbieli czekoladowej wraz ze zrostami). Naczytałam się na forach, że może być to oznaka ciąży, ale nie sądzę, żeby to było tak szybko. Fakt faktem zaobserwowałam wczoraj dużo białego gęstego śluzu, oraz podwyższoną tem. (w środku 37,4), ale się śmieje sama z siebie, że to fixowanie. Jest to przecież mało prawdopodobne, nawet gdyby doszło do zapłodnienia, to jeszcze nie było zagnieżdżenia. Nie znalazłam nigdzie informacji, czy ktoś obserwował objawy w czasie gdy fasolka wędrowała do pochwy, ciekawe czy takowe w ogóle istnieją. Wczoraj naglę strasznie słabo mi się zrobiło, brakowało mi tlenu i pot mnie oblał. Tem. ciała 37.1 (w środku 37,6). Dziś 36,6 (w środku 37,2) Nie oczekuje cudów, ale czy te objawy są w ogóle mozliwe i czy miałyście podobne? Nie moge się doczekać przyszłego tyg. teraz testy wychodzą neg. ale wiadomo, że jest zbyt wcześnie.
napisał/a: ~Anonymous 2012-05-09 17:32
subiektywna napisal(a):Cześć dziewczyny.
Mam mały problem- mianowicie od zeszłego tygodnia próbowaliśmy 3 razy, bo w którymś z tych dni przypadał na owulacje. Ale nie robiłam monitoringu. 26.04 była m-czka, 3,5,7.05 próby. Od 2 dni dopadł mnie okropny ból (jakby przed m-czką) a do niej jeszcze 2 tyg. i bardzo dziwny ból lewego jajnika, taki narastający, pulsacyjny i częsty. Boje się, że to może być oznaka, że znów zawitała torbiel (jestem 2 mce po operacji usunięcia torbieli czekoladowej wraz ze zrostami). Naczytałam się na forach, że może być to oznaka ciąży, ale nie sądzę, żeby to było tak szybko. Fakt faktem zaobserwowałam wczoraj dużo białego gęstego śluzu, oraz podwyższoną tem. (w środku 37,4), ale się śmieje sama z siebie, że to fixowanie. Jest to przecież mało prawdopodobne, nawet gdyby doszło do zapłodnienia, to jeszcze nie było zagnieżdżenia. Nie znalazłam nigdzie informacji, czy ktoś obserwował objawy w czasie gdy fasolka wędrowała do pochwy, ciekawe czy takowe w ogóle istnieją. Wczoraj naglę strasznie słabo mi się zrobiło, brakowało mi tlenu i pot mnie oblał. Tem. ciała 37.1 (w środku 37,6). Dziś 36,6 (w środku 37,2) Nie oczekuje cudów, ale czy te objawy są w ogóle mozliwe i czy miałyście podobne? Nie moge się doczekać przyszłego tyg. teraz testy wychodzą neg. ale wiadomo, że jest zbyt wcześnie.

są to za pewne objawy owulacji, a nie ciąży. I fasolka nie wędruje do pochwy... :/
napisał/a: morynianka 2012-05-09 18:31
Oczywiście chodziło mi tu o MACICĘ! Objawy owu, których wcześniej nie było, a które trwają już 3dzień :/? Okaże się za jakiś czas...
napisał/a: ~Anonymous 2012-05-10 07:29
subiektywna napisal(a):Oczywiście chodziło mi tu o MACICĘ! Objawy owu, których wcześniej nie było, a które trwają już 3dzień :/? Okaże się za jakiś czas...

no chyba mi nie powiedz, że myślisz, iż po dwóch tygodniach od okresu jesteś w ciąży? Poczytaj jak wygląda cykl kobiety i wtedy wyciągniesz wnioski. U Ciebie nawet nie doszłoby jeszcze do zagnieżdżenia skoro masz mieć okres za ok 2 tyg...a zapłodnienie nie daje żadnych objawów!
Okres okołoowulacyjny charakteryzuje się czasem takimi objawami jak piszesz.
Skoro współżyłaś w te dni, o których pisałaś to szansa na ciążę jest ale jeszcze o niej mówić nie możemy, a tym bardziej o objawach. Test zrób w dniu spodziewanej miesiączki jeśli okres nie przyjdzie. Owulacja występuje na ok. 14 dni przed datą kolejnej miesiączki. Możesz skorzystać z kalkulatorów dni płodnych, które znajdziesz w necie. One powiedzą Ci kiedy mniej więcej masz dni płodne. Powodzenia.