Wasze najbardziej ulubione i nie lubiane przedmioty

napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-01-12 17:52
Ja w szkole najbardziej lubiłem informatykę i język angielski natomiast nie cierpiałem matematyki i chemii
napisał/a: viki71 2013-01-12 18:32
Ja w zasadzie lubiłam wszystkie przedmioty ale serdecznie nie cierpiałam historii i geografii :)
napisał/a: Hedman 2013-01-12 19:05
Ja lubiłem geografie i niemiecki ale za to zaje**** nie lubiłem religii i matematyki
napisał/a: krzysztofik46 2013-01-12 20:54
Ja najbardziej lubię geografię i wos oraz w-f, a nie znoszę matematyki i fizyki :)
napisał/a: Mineral 2013-01-13 09:24
Jeśli chodzi o liceum to najgorsza była matematyka bo nauczycielka nie potrafiła uczyć i 80 % klasy miało zagrożenia.
Najlepiej szło mi z języków obcych : j. niemiecki , j. angielski bo zwykle miałem 5 a prawie nic się nie uczyłem.
napisał/a: Baderman 2013-01-13 11:24
Mimo tego że corocznie miałem całkiem niezłe średnie typu 4,25 - 4,5 to jakoś nie przepadałem za szkołą oraz za nauką ... jednak jeśli miałbym wskazać mój ulubiony przedmiot to w 90 % byłby to w.f a najgorszy to matematyka.
napisał/a: ~Anonymous 2013-01-13 14:16
Ja podobnie jak kolega Baderman....... inne czasy byly w glowie nie nauka lecz zabawa;DD
Przedmioty lubiane to biologia ,fizyka ,a takze troszke inaczej rysunek techniczny(budowlany) ze wzgledu na obrany kierunek.
Inne przedmioty pomimo iz byly dobre stopnie co dziwne byly mniej lubiane;DD
napisał/a: Bosingwa 2013-01-13 15:30
Podobnie jak Baderman i Kirke nie lubiałem szkoły ;x Jednak jak miałbym wskazać mój ulubiony przedmiot to śmiało postawie na Informatyke bo nie dość że prawie nic się nie uczyłem a zawsze miałem 6 a raz nawet zdobyłem 3 miejsce na turnieju ogólnopolskim gry tekken 5.
napisał/a: Brutal Bugatti 2013-01-14 12:46
Jak większość matma mnie rozwalała nawet proste zadania dla mnie były trudne .... hehe no i jak kilka osób powyżej nie lubiłem się uczyć .
Moim ulubionym przedmiotem była geografia a zaraz po geografii lubiłem język niemiecki
napisał/a: Barbacius 2013-01-14 16:35
Zdecydowanie moim ulubionym przedmiotem od podstawówki do liceum była geografia bo super mi wchodziła do głowy i zwykle miałem na koniec 5 czasami 6 ... byłem też na kilku olimpiadach z licznymi sukcesami na tle powiatowym Najgorzej wspominam chemie i biologie.
napisał/a: ratownik_0395 2013-01-14 19:55
Moimi ulubionymi przedmiotami są chemia, fizyka i biologia ;) najgorzej nie cierpię historii, która za nic mi nie wchodzi do głowy i polskiego -.-
matma tak średniawo raz lepiej, raz gorzej, ale jakoś idzie :D
napisał/a: Eugeniusz Leśnik 2013-03-10 13:02
Mój najbardziej ulubionyprzedmiot to geografia od podstawówki po studia zawsze miałem 5 a czasami dostałem też 6.
Nie uczyłem się jakoś wyjątkowo dużo ale wszystko mi do głowy wchodziło bardzo łatwo.

Mój najbardziej nie lubiany przedmiot to historia ;| te daty , tyle faktów i co najlepsze większość nauki była nie o Polsce tylko o krajach zagranicznych ...