Wasza ulubiona sieć sklepów ?

napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-05-22 14:38
Mi to najbardziej podchodzi Kaufland ze względu na lokalizacje , duży obiekt , dobre ceny :) szczególnie napojów typu pepsi , mountain dew 50-60 % tajniej :D
napisał/a: Ola4ever 2013-05-22 18:20
Carrefour szczególnie ten w Krakowie za Zakopiance
napisał/a: viki71 2013-05-23 12:24
Nie mam ulubionego sklepu ale lubię czasem wpadac do Tesco,gdzie oprócz spozywki kupuje ciuchy dobre jakosciowo i cenowo:)
Własnie zobaczyłam,że nie ma Tesco w wykazie:)
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-05-23 12:45
Dodałem ;) Tak samo Auchan i Aldii :)

Ja wybrałem Biedronkę i Lidla, 90% zakupów robie w tych 2 sklepach. Tylko alkohol kupuje w Tesco, no i ubrania FF które szczególnie dla dzieci są zaj.... :)))

ps. Nie wiem czy edytując ankietę nie znikły wasze głosy, jak tak to zagłosujcie jeszcze raz.
napisał/a: Eugeniusz Leśnik 2013-05-23 18:23
Ja to w regionie mam wszystkie duże markety ale kupuje różnie , zależy od okazji.
Zwykle produkty rybne (śledzie, szproty, flądry,makrele) kupuje na promocjach w Kauflandzie.
Trunki i napoje ( Jack Daniels , Łomża, woda mineralna) zwykle kupuje na promocjach w Lidlu.
Careffour ma niezłe zaopatrzenie w mięso , jaja, słodycze i pieczywo.
Nie specjalnie podoba mi się Biedronka czuje się jakby tam nic nie było ciekawego i ceny też nie są jakieś rewelacyjne.
napisał/a: Brutal Bugatti 2013-05-24 08:49
99 % rzeczy kupuje w Kauflandzie i Lidlu więc dla są one na to top1. Lipa tylko że te dwie sieci są ... niemieckie ;/
Carrefour nie jest zły w sensie asortyment ale niestety w moim regionie jest strasznie ciasny i przez to całą atmosfera się psuje.

Ja to miałem ciekawą zajawkę z Auchan przez cały czas myślałem że to się wymawia : aukan lub ałszan a poprawie to wymawia się oszon hehehe
napisał/a: This Is The life 2013-07-19 18:47
W moim regionie to ok. 60 % z całości to Carrefour , 39 % Kaufland i 1 % mały zieleniak.
napisał/a: Andrew88 2013-07-27 12:19
Tylko Kaufland !
napisał/a: Marchal 2013-12-19 15:17
Carrefour jest bardzo dobry często trafiam na świetne promocje typu - 50 , -60 % taniej.
Ogólnie to każda sieć mnie przekonuje poza żabką tam jakoś wyjątkowo drogo i lipny asortyment .
napisał/a: Ell 2013-12-19 20:35
My bardzo lubimy alme. Czysciutko, wszystko ladnie poukladane, spory asortyment, wozki czyste i nie rozwalone. I tam jest Kredens,z ktorego czesto korzystam, wiec wszystko w jednym miejscu.

Natomiast nigdy nie bylam w Biedronce :P
Widzialam tylko raz przez szybe. Wszystko porozwalane, asortyment niekiedy w kartonach. Jak brudna hurtownia. I ponoc nie mozna tam karta placic, a ja tylko karta place.

Na 1 miejscu Alma
napisał/a: kasia971 2013-12-20 17:49
Ell napisal(a):My bardzo lubimy alme. Czysciutko, wszystko ladnie poukladane, spory asortyment, wozki czyste i nie rozwalone. I tam jest Kredens,z ktorego czesto korzystam, wiec wszystko w jednym miejscu.

Natomiast nigdy nie bylam w Biedronce :P
Widzialam tylko raz przez szybe. Wszystko porozwalane, asortyment niekiedy w kartonach. Jak brudna hurtownia. I ponoc nie mozna tam karta placic, a ja tylko karta place.

Na 1 miejscu Alma


No jasne, w Biedronce zakupy robi tylko brudne pospółstwo, Jaśnie Państwo tylko w Almie.
napisał/a: Horus 2013-12-20 20:58
Alma nr1? Chyba jak ktoś chce się poczuć jak celebryta i wydać np. na Almette 4,50zł zamiast 3,29zł bo tyle przeciętnie kosztuje w sklepach dla chamstwa, pospólstwa i biedoty, albo kupić sobie wodę z Fidżi. Tam wszystko jest droższe. Jedynie ten kredens jest interesujący. Poza tym jw.

Najlepszy Kaufland. Tam wszystko jest zazwyczaj taniej. Np. Jogobella 150g. koszt 1,15zł. W Tesco była ostatnio 'promocja' za 1,29.Masło 3,88zł, gdzie zazwyczaj nie spada poniżej 4. Tatra jasne za 1,89zł a bywa i za 1,69zł gdzie indziej 2,09zł. To są niby takie groszowe sprawy ale ziarnko do ziarnka...
Polecam Kaufland.

Dla ścisłości - nie pracuję w Kauflandzie :)