Wasza ulubiona marka auta ? nasze auto >?

napisał/a: Co.l.oDenT 2012-11-10 18:20
Mój tata ma Subaru Legacy z 2006 nawet nieżle się sprawuje diesel 1.9 bardzo ekonomiczny spala tylko 5-6 litrów na 100 km.
Ma sporo bajerów nawigacje, podgrzewane siedzenia ...
Jednak myślimy nad zmiana może na jakieś audi bo są ładne stylistycznie *.^
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-11-10 18:25
ja jeżdżę rowerem











































stacjonarnym :%
napisał/a: viki71 2012-11-10 18:30
Ja mam renault megan.Ma przyzwoitą cene w stosunku do nowoczesnego wyglądu i wszelkich bajerków.
napisał/a: wikam2 2012-11-10 18:34
Ale jakie audi?
Mąż uparł się aby zmienić obecny samochód na powyższy w przyszłym roku.
Mnie się za bardzo nie podobają...te nowe niby tak, ale stare nie.
To samo mercedesy....
Niemniej głosu przy kupnie zabierać nie będę bo raz to zrobiłam i było złomowanie ;P
Stawiam na audi i volkswagena jeśli chodzi o naprawy. Bo auta z serwisu nówki - to na pewno mieć nie będę ;)
A osobiscie to bym chciała coś jeepowego, ha ;))))

Brat miał megana, podobają mi się ;)

Aaa....najbardziej lubię chyba jeździć carnivalem rodziców bo to ... wycieczkowy wóz dla całej rodziny ;)
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2012-11-10 18:40
Ja jestem fanem motoryzacji i miałem w swoim życiu 3 auta i podsumowując je powiem

1wsze auto kupiłem w 2007 roku mazda 323f rocznik 1998 dałem za nie 6.000 zł pojemnośc 1.5 benzyna moc 88 km
szybkie , zwinne , mocne i budzace podziw w oczach innych... nie bede sie tu rozpisywal jakie to jest dobre auto bo zajelo by mi to pare dni , a nie mam tyle czasu :) ... poprostu same plusy , minusow zero - no moze tylko , ze przy ostrzejszej jezdzie lubi sie napic paliwa , ale nie znam takiego auta(bo takiego nie ma) ktore bez wzgledu na to czy jedziemy powoli czy ostro i dynamicznie , spalalo by tak samo...Japonskie samochody sa najlepsze i najwytrwalsze. nie ma dla nich roznicy , czy na dworze jest plus 40 , czy minus 40 , wsiadasz odpalasz i jedziesz ... jak to sie mowi " MAZDA JEST JAK TYSKIE - PONAD WSZYSTKIE !!! "


2 mam od 2009 do 2011 Mitsubishi Outlandera I 2.0 202 km 4x4 z 2002 roku dałem za niego 18.000 ale nie byłem do końca zadowolony spalanie średnie to 11 litrów benzyny na 100 km ;/


3 mam od 2011 roku mam Infiniti FX 3.0 218 km diesel rocznik 2009 no tutaj dałej sporo0 aż 60.000 ciężko zarobionych kokosów ale warto było.
Niesamowite auto, za ktorym ogladaja sie nawet w USA. W Polsce przyciaga uwage jak 911 albo ferrari. Nie jest opatrzone, ma sportowy silnik i wydech. Rewelacyjne osiagi, luksusowa marka a przy tym rozsadna cena.
napisał/a: wikam2 2012-11-10 18:43
Ostatnie - ciekawe.
Jaki masz kolor? :P Garazujesz je pewnie, nie?
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2012-11-10 18:45
czarne, tak ^^ każde garażowałem
napisał/a: Eugeniusz Leśnik 2012-11-10 19:12
Jak dla mnie Hummer H2 co prawda fabrycznie w opcji jest tylko benzyna ale polecam instalacje gazowe ! zamiast 30 litrów benzyny zalewam 30 litrów gazu który kosztuje za litrę mniej niż 2 zł

Hummer jest solidny, poteżny, świetnie wykończony notabene ma multum mega bayerów jak chodżby kamera z przodu oraz z tyłu auta, podgrzewane fotele , super klime, otwierany dach, mega bass system.
napisał/a: ewka35 2012-11-10 19:27
Hummer h2-fantastyczny samochód,ale w życiu nie zamontowała bym do niego gazu! No ale,każdy robi to co lubi.Audi to moje życie.jeździłam już chyba każdym modelem.Najgorsze było A4(z mniej więcej 90 lat),niestety na naszym polskim rynku bardzo popularne.To świetna technologia i naprawde dobry samochód,ale wcale nie tani w eksploatacji.Mimo że kocham tą markę i jestem jej wierna,nie radzę decydować się na ten samochód jeśli chce się oszczędnie jeździć.Ale to moje zdanie oczywiście.Nie mniej jestem fanką i kierowcą tego auta od 15 lat.
napisał/a: wikam2 2012-11-10 20:18
Ewka jesteś na nie dla każdej instalacji gazowej czy dla wybranych modeli?
A tak ogólnie - nie jest tak, że silnik zacieramy(?) odpalając na gazie a nie na benzynie? nie chce mi się iśc pytac męża ;)

ps. Czy któraś z Was kobietki poleciała kiedykolwiek na faceta patrząc na jego brykę???
napisał/a: soaring 2012-11-10 20:24
Los napisal(a):Ja jestem fanem motoryzacji i miałem w swoim życiu 3 auta i podsumowując je powiem

1wsze auto kupiłem w 2007 roku mazda 323f rocznik 1998 dałem za nie 6.000 zł pojemnośc 1.5 benzyna moc 88 km
szybkie , zwinne , mocne i budzace podziw w oczach innych... nie bede sie tu rozpisywal jakie to jest dobre auto bo zajelo by mi to pare dni , a nie mam tyle czasu :) ... poprostu same plusy , minusow zero - no moze tylko , ze przy ostrzejszej jezdzie lubi sie napic paliwa , ale nie znam takiego auta(bo takiego nie ma) ktore bez wzgledu na to czy jedziemy powoli czy ostro i dynamicznie , spalalo by tak samo...Japonskie samochody sa najlepsze i najwytrwalsze. nie ma dla nich roznicy , czy na dworze jest plus 40 , czy minus 40 , wsiadasz odpalasz i jedziesz ... jak to sie mowi " MAZDA JEST JAK TYSKIE - PONAD WSZYSTKIE !!! "


2 mam od 2009 do 2011 Mitsubishi Outlandera I 2.0 202 km 4x4 z 2002 roku dałem za niego 18.000 ale nie byłem do końca zadowolony spalanie średnie to 11 litrów benzyny na 100 km ;/


3 mam od 2011 roku mam Infiniti FX 3.0 218 km diesel rocznik 2009 no tutaj dałej sporo0 aż 60.000 ciężko zarobionych kokosów ale warto było.
Niesamowite auto, za ktorym ogladaja sie nawet w USA. W Polsce przyciaga uwage jak 911 albo ferrari. Nie jest opatrzone, ma sportowy silnik i wydech. Rewelacyjne osiagi, luksusowa marka a przy tym rozsadna cena.


Uwielbiam infiniti fx :D
Dałoby się znieść cenę, gdyby nie palił jak smoczysko :( ja mam ekonomiczną i prawie ekologiczną toyotę prius, więc na benzynę nie wydaję wiele.
napisał/a: wikam2 2012-11-10 20:27
Mnie się podoba bardziej niż infiniti