Wasza sieć komórkowa ?

napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-05-11 15:55
Jaką macie sieć komórkową ?
Ja miałem od 2005-2008 roku orange ale w moim regionie gubiła zasięg od 2008 do teraz mam plus gsm i jest spoko ... sms'y po groszu :D 100 darmowych minut miesięcznie do plusa :D zasięg 5/5 jest spox :D
napisał/a: Eugeniusz Leśnik 2013-05-11 18:25
Miałem erę obecnie t-mobile , orange , plusa , 36i6 każda była dobra nie narzekałem. Jeśli miałbym wybrać najlepszą w sensie - pakiety , zasięg , promocje to chyba 36i6 w sieci plusa ale w sumie to wszystkie sieci wydają się identyczne.
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-05-11 19:44
Pierwszą moją siecią była ERA, potem krótko Idea i Heyah, a odkąd wszedł Play jestem jego mega zadowolonym klientem.
napisał/a: Brutal Bugatti 2013-05-12 12:32
Dawniej to zdecydowanie Plus Gsm obecnie trochę Play się do nich zbliżyło i są prawie na równo , tylko to też zależy jakie pakiety kto chce posiadać. Plus ma zdecydowanie najszybszy net na komórce i mega super pakiety w swojej sieci tylko Play ma znaczną przewagę jeśli chodzi o pakiety sms czy rozmowy do wszystkich. Ogólnie to ciężko powiedzieć bo pakiety, promocje non stop się zmieniają i raz ta sięć ma coś lepszego a raz inne itd.
napisał/a: ~Anonymous 2013-05-12 12:49
najpierw era, później Idea, Orange i obecnie play (abonament) zdecydowanie bezkonkurencyjna! :)
napisał/a: dorotka26 2013-05-13 08:50
od samego początku mam plusa i jestem zadowolona. już z 8 lat.
napisał/a: viki71 2013-05-13 09:44
Ja mam orange ale gubi zasięg,więc pewnie są lepsze sieci.Miałam zmienić na play ale przed końcem umowy tak bombardują telefonami z propozycjami,że od 9 lat trzymam tę sięc z lenistwa no i jakoś mam obawy,jak to jest ze zmianą sieci,bo zależy mi na ciągłości sygnału,tzn telefon codziennie jest niezbędny do pracy.Ale może ktoś pochwali się wysokościa abonamentu i pakietem do tego,żeby rozeznać sie,jaka sieć daje najlepsze pakiety?
napisał/a: ~Anonymous 2013-05-13 10:25
viki71 napisal(a):Ja mam orange ale gubi zasięg,więc pewnie są lepsze sieci.Miałam zmienić na play ale przed końcem umowy tak bombardują telefonami z propozycjami,że od 9 lat trzymam tę sięc z lenistwa no i jakoś mam obawy,jak to jest ze zmianą sieci,bo zależy mi na ciągłości sygnału,tzn telefon codziennie jest niezbędny do pracy.Ale może ktoś pochwali się wysokościa abonamentu i pakietem do tego,żeby rozeznać sie,jaka sieć daje najlepsze pakiety?

co do ciągłości sieci to nie ma przerwy pomiędzy przejściem.
Ja teraz mam za 39 zł 800 minut darmowych do wszystkich- wymienne na smsy.
Mam ofertę indywidualną. Dla firm ponoć Play nie ma konkurencji. Wielu znajomych ma Play dla firm i zdecydowanie sobie chwalą. Co do gubienia sieci to Play niestety też pod tym kątem kuleje. Potrafi mi zgubić sieć w centrum miasta na dość długi czas....chociaż w moim przypadku to nie wiem czy jest to wina sieci czy telefonu? Ciężko mi ocenić.
napisał/a: Scüty 2013-05-13 12:33
11 lat era ( obecny T-m) ale jak mi sie za rok skończy umowa to wale chyba do Play'a.
napisał/a: viki71 2013-05-13 18:26
Jetta napisal(a):
viki71 napisal(a):Ja mam orange ale gubi zasięg,więc pewnie są lepsze sieci.Miałam zmienić na play ale przed końcem umowy tak bombardują telefonami z propozycjami,że od 9 lat trzymam tę sięc z lenistwa no i jakoś mam obawy,jak to jest ze zmianą sieci,bo zależy mi na ciągłości sygnału,tzn telefon codziennie jest niezbędny do pracy.Ale może ktoś pochwali się wysokościa abonamentu i pakietem do tego,żeby rozeznać sie,jaka sieć daje najlepsze pakiety?

co do ciągłości sieci to nie ma przerwy pomiędzy przejściem.
Ja teraz mam za 39 zł 800 minut darmowych do wszystkich- wymienne na smsy.
Mam ofertę indywidualną. Dla firm ponoć Play nie ma konkurencji. Wielu znajomych ma Play dla firm i zdecydowanie sobie chwalą. Co do gubienia sieci to Play niestety też pod tym kątem kuleje. Potrafi mi zgubić sieć w centrum miasta na dość długi czas....chociaż w moim przypadku to nie wiem czy jest to wina sieci czy telefonu? Ciężko mi ocenić.

No to mnie dobiłaś.Za 70 zł orange mam 650 min w czym 300 to za werność a smsy to musiałam sobie dokupic pakiet za 5 zł,bo mnie równo kasowali za każdy.Pomijam,że ten telefon jest na firme a w sumie mam 3 i wszystkie od lat na abonament.Chyba muszę sie przejść do play,bo sobie orange jaja robi.
napisał/a: ~Anonymous 2013-05-13 19:12
viki71 napisal(a):No to mnie dobiłaś.Za 70 zł orange mam 650 min w czym 300 to za werność a smsy to musiałam sobie dokupic pakiet za 5 zł,bo mnie równo kasowali za każdy.Pomijam,że ten telefon jest na firme a w sumie mam 3 i wszystkie od lat na abonament.Chyba muszę sie przejść do play,bo sobie orange jaja robi.

nie chciałam Cię dobijać ale tak jak mówiłam - ciągle słyszę , że Play jest bezkonkurencyjne.... i chyba tak jest :)
aczkolwiek nie wiem jak teraz jest z tym Nju Mobile :/
napisał/a: Frugo Białe 2013-05-14 18:52
Play ostro atakuje ale top1 to ciągle moja sieć czyli Plus Gsm w którym jestem już 9 lat.