Wasz Typ - Mistrzostwa Świata 2014 Brasil

napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-11-09 13:47
Jak wiadomo na dzień dzisiejszy już za 7 miesięcy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej ... kto jest waszym faworytem ?
Moim są Niemcy ... mimo że generalnie ich nie lubię to grają świetnie taktycznie i mają fenomenalny młody skład na czele z ... Mullerem, Khedirą, Ozilem itd.

*ankieta nie zawiera wszystkich drużyn dlatego że max w ankiecie można umieścić 30 drużyn.
napisał/a: Brutal Bugatti 2013-11-09 14:20
W kraju gdzie piłka nożna to religia nie wyobrażam sobie aby był inny mistrz niż Brazylia.

Jednak u bukmacherów postawiłem aż 111 zł na Belgię ! Według mnie to jedyny team który nieźle namiesza na tym turnieju.
W grupie zdobyli 1 miejsce i rozbili silne drużyny jak : Chorwacja, Serbia, Szkocja, Walia

pozytywy :
1. Kosmicznie zdolny i kapitalny bramkarz Thibaut Courtois
2. Postrach napastników Vincent Kompany z Manchester City oraz także świetny Daniel van Buyten z Bayernu Monachium.
3. Świetni piłkarze Chelsea Londyn : Bruyne oraz Hazard.
4. Całość zespołu ma bardzo dużą wartość prawie taką samą jak reprezentacja np. Niemiec czy Holandii.
5. Marc Wilmots - fenomenalny trener, świetna taktyka pod piłkarzy, notabene to także były piłkarz.
napisał/a: Ola4ever 2013-11-09 18:13
Italia
napisał/a: Eugeniusz Leśnik 2013-11-10 08:43
Jeśli Brazylia nie wygra to pewnie będzie tam wojna domowa heheh. Brazylia mnie nie przekonuje mają bardzo słabego bramkarza, Neymar & Hulk dają moim zdaniem dużo mniej niż dawniej Ronaldo, Ronaldinho & Rivaldo.
Ja bym postawił na Argentynę i Belgię.

1. Argentyna ma najdroższego piłkarza na świecie - Messiego, do tego grają tam też wybitni Aguerro i Higuain. Zagrają także na swoim kontynencie i do kilku miast będą mieli na prawdę blisko.
2. Belgia zrobiła chyba największy krok ze wszystkich drużyn i nowoczesne szkoły piłkarskie każdego dnia produkują świetne, młode talenty . 5 miejsce w rankingu fifa, świetny trener , dobra taktyka, jak szczęście dopisze murowany faworyt
napisał/a: Scüty 2013-11-10 13:40
Deutschland moim skromnym zdaniem.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-12-06 18:30
Dzisiaj rozlosowano grupy :)
napisał/a: Bosingwa 2014-02-01 09:34
Mój typ na mistrza to - NIEMCY .

Między innymi dla tego że :
Niemcy mają świetny system kreowanie młodych zdolnych graczy np. Muller, Gotze, Ozil, Khedira. Bundesliga to druga z najlepszych lig świata po Premiership.
Podolski - urodzony w Gliwicach , właściciel kilku sierocińców w pl i człowiek który lubi nasz kraj, udziela licznych wywiadów, personalnie kibicuje Górnikowi Zabrze w którym także planuje zakończyć karierę.
Klose - urodzony w Opolu.

Ta drużyna co turniej gra świetnie :
2002 - srebro
2006 - brąz
2008 - srebro
2010 - brąz
2012 - brąz
napisał/a: piotrorl 2014-02-04 16:00
Belgia lub Niemcy
Niemcy dlatego, że to drużyna typowo turniejowa. Od lat grają o podium na tego typu imprezach. Belgia może być czarnym koniem tego turnieju i namieszać trochę starym potęgom jak Brazylia, Argentyna czy Hiszpania.
napisał/a: Gorrbaczow 2014-02-22 19:22
Szok ! Nikt nie stawia na Hiszpanie ?!
To w 99.9 % faworyt numer 1.
Świetny zespół , niesamowite osiągnięcia :

euro 2008 : złoto
mś 2010 : złoto
euro 2012 : złoto
puchar konfederacji 2013 : srebro
napisał/a: John Doe 2014-04-29 15:11
Pewnie wygra Brazylia ale chciałym aby wygrał Urugwaj.
Świetny bramkarz i ten magiczny tercet napastników : Suarez, Cavani, Forlan.
napisał/a: Kofana Banana 2014-05-24 13:24
Tylko raz europejska reprezentacja zdobyła mistrzostwo świata poza Europą. Był to mundial rozegrany po raz pierwszy w historii na boiskach Afryki w RPA 2010 roku. W finale Hiszpania wygrała 1:0 w dogrywce z Holandią.
Więc jak dla mnie Holandia , Niemcy , Hiszpania odpadają.

Brazylia jest moim zdaniem największym faworytem. 5-krotny triumfator mundialu jest w tej imprezie głównym kandydatem do sięgnięcia po tytuł szósty raz. W kraju kawy każdy inny wynik niż zwycięstwo w całym turnieju będzie traktowany jako porażka. Warto dodać, że już na Pucharze Konfederacji który jest traktowany jako "przekąska" przed główną piłkarską imprezą wygrała w 2013 roku oczywiście Brazylia. Turniej rozegrany został w Brazylii, a w finale pokonali aktualnych mistrzów świata Hiszpanów aż 3:0.
napisał/a: waw95 2014-05-29 15:13
Moim zdaniem Brazylia, mają świetny skład, grają u siebie, co prawda presja na nich ciąży, ale dobrze się przygotują i dadzą radę.