Wargi

napisał/a: straigh_ah 2007-01-12 21:16
Od pewnego czasu mam na wardze górnej jakby pęcherzyk??... Uwidacznia sie on najczesciej po myciu zebow albo piciu jakiegos plynu... utrzymuje sie on juz jakis dluzszy czzas i nie schodzi w ogóle... A gdy wargi są suche, zamiast pęcherzyka widoczne jest jakby okrąglę pękniecie. czy to jest jakies poważne schorzenie? jak można zaradzić ?
napisał/a: klapouszek2 2007-01-12 23:43
a ten pecherzyk Cie piecze/swedzi? moze to poprostu opryszczka ? sprobuj posmarowac np Zoviraxem, Hascovirem lub Vratizolinem ktore maja dzialanie przeciwwirusowe (przy czym jeden z nich na pewno wystarczy) albo mascia ochronna z witamina A przyspieszajaca gojenie lub pasta/mascia cynkowa o dzialaniu sciagajacym, przeciwzapalnym i wysuszajacym. Jesli po tygodniu sie nie zagoi to wybierz sie do lekarza
napisał/a: straigh_ah 2007-01-14 16:53
czyli maści te można nabyc bez recepty, tak?
napisał/a: klapouszek2 2007-01-14 20:29
jak najbardziej, wszystkie mozna kupic bez recepty. Jesli to jednak opryszczka to najskuteczniejsze na pewno beda przeciwwirusowe czyli ktoras z tych 3 pierwszych.
napisał/a: straigh_ah 2007-01-16 18:04
moim zdaniem to nie opryszczka... z reszta nie wiem:P bo mam to juz od jakichs 2 miesiecy... na gornej wardze to "pęknięcie" wygląda raczej jak "wklęśnięcie??" ... (to taka poprawka opisu objawu do pierwszego postu).

[ Dodano: 2007-01-20, 19:13 ]
a co to moze byc, jesli nie opryszczka ??