wągry i rozszerzone pory

napisał/a: bilokus 2015-01-01 21:59
Witam borykam sie z problemem wagrow na twarzy w szczegolnosci na nosie.Prosze mi doradzic co zastosowac na twarz aby pozbyc sie problemu.Co uzywac na rozszerzone pory nosa?

http://www.tinypic.pl/m98oa5ukq7tm
prosze sobie zerknac w link poniewaz strona wywala mi blad ze plil za dluga ma wage.
napisał/a: piotrosiama 2015-01-02 00:42
Ja bym Ci radziła zdobyć się na wizytę u dobrej kosmetyczki, bo te różne plasterki na wągry mogą w Twoim przypadku nie poradzić sobie. Samemu /bez przeszkolenia/ to lepiej nic nie wyciskać.
napisał/a: compelling 2015-01-05 17:42
A ja bym Ci radziła stosować naturalne kosmetyki i maseczki, jak np. http://www.farmana.pl/producenci/nature-s-b-io.html ponieważ są lepsze niż tradycyjna chemia. Zobaczysz, że stan Twojej skóry od razu się poprawi.
napisał/a: strefawellness 2015-01-07 12:26
Witaj :)

Jeśli chcesz załatwić sprawę domowymi sposobami proponuję zrobić sobie saunę parową w postaci miski napełnionej wrzątkiem (możesz dolać olejku np. lawendowego, który działa między innymi przeciwzapalnie, uspokojająco i kojąco) ,nachylić twarz nad parującą wodą ,przykryć głowę ręcznikiem i kilka minut (5-10min) zostać w tej pozycji. Pod warunkiem, że nie masz zapalenia ropnego trądziku lub pękających naczynek (teleangiektazji) lub problemów z ciśnieniem. W ten sposób otworzą się pory skóry i łatwiej będzie ją oczyścić. Następnie, po takiej ,,parówce'' możesz użyć peelingu. Polecam też pastę Ziaji liscie manuka, która głęboko oczyści skórę. Na koniec maska - oczyszczająca/zwężająca pory skóry. Możesz również wybrać się do kosmetyczki/kosmetologa na peeling kawitacyjny albo mikrodermabrazję - peeling kawitacyjny jest bardzo delikatny i po kilku zabiegach efekt będzie widoczny (jaśniejsza i oczyszczona skóra) lub troszkę mocniejszą mikrodermabrazję, która dotrze głębiej.

Pozdrawiam serdecznie :)
napisał/a: piotrosiama 2015-01-07 18:21
Ależ po tych zabiegach wągry same nie wyjdą - trzeba je będzie wycisnąć a jak się to zrobi nieumiejętnie to zostaną niezłe ślady na skórze.
Uważam że należy rozpocząć od wizyty u kosmetyczki.
napisał/a: strefawellness 2015-01-07 21:53
piotrosiama napisal(a):Ależ po tych zabiegach wągry same nie wyjdą - trzeba je będzie wycisnąć a jak się to zrobi nieumiejętnie to zostaną niezłe ślady na skórze.
Uważam że należy rozpocząć od wizyty u kosmetyczki.



Wyciskanie nie jest konieczne. Konieczne jest oczyszczenie na przykład za pomocą mikrodermabrazji albo peelingu kawitacyjnego. Salony kosmetyczne są wyposażone teraz w takie urządzenia, że oczyszczanie manualne wychodzi z obiegu, szczególnie, że nie należy ani do przyjemnych ani szczególnie pomocnych. Nasza skóra ciągle się złuszcza i jej warstwy ,,migrują'' w związku z czym otwarcie porów za pomocą sauny parowej,a następnie peeling będą skuteczne jeśli będą wykonywane systematycznie nawet w zaciszu domowym :) . Pozdrawiam!
napisał/a: piotrosiama 2015-01-07 22:07
No więc właśnie dlatego dwukrotnie pisałam o wizycie w gab. kosmetycznym a nie samodzielnych eksperymentach, szczególnie przy dużej ilości zaskórników.