w 4 miesiące poszło 8 zębów

napisał/a: mikola1 2009-12-21 16:27
Nie wiem co się stało. Wyjechałem do pracy za granicę, w klimat raczej bardzo, bardzo gorący! Nie dość że nałapałem chorób skóry, to poszły mi zęby! Co się stało? Zęby po 2 miesiącach zrobiły się brązowe i zaczęły poprostu podczas jedzenia pękać!
Straciłem w taki sposób kilka zębów, dlatego, spakowałem manatki i szybko wróciłem do PL. Teraz, dentyści twierdzą, że BARDZO BARDZO DŁUGO nie myłem zębów i mam próchnice!! Kit czy mit???? Używam od dziecka takich past jak BlendAmed, Signal i podobnych, szczotkując zęby 3,4 razy dziennie po 2,3 minuty! Przed wyjazdem, szczęki miałem super, teraz, są już niekompletne! Zęby pękają w połowie, i zostaje jedynie sam korzeń! Bólu nie czuję! Nic nie puchnie... Jest ok...
co się stało?
napisał/a: Dorota851 2009-12-21 21:06
witaj

może to być od niedokłądnej higieny , wody , oraz jedzenia niekompletnego
napisał/a: mikola1 2010-01-03 20:27
co????????????????????????????????????????????????????
eh....................
bzdura!

Jabłka,pomarańcze,arbuzy,ananasy,gruszki,truskawki,jagody,porzeczki,rabarbar,śliwki,wiśnie .... wymieniac dalej?
Powłowę mam z działki (mrożonki) więc 100% wypas zdrowia!
Tak samo jak warzywa... I to w ilościach minimum 3,4kg tygodniowo od ... od....
nie pamietam od kiedy...; chyba od początku życia...
Szmelcu w Mc.Donaldsach,Barach itp. nie jadam! Nie pije CocaColo pochodnych trunków. Same soki itp.
Kawa 2 razy dziennie, herbata 4,5razy w tygodniu.
Zęby szczotkuję minimum 3,4 razy dziennie po minimum 2,3min!
Przez całe życie było ok, i zmieniło się po urlopie we włoszech ....
napisał/a: Dorota851 2010-01-03 22:05
co taka reakcja? ja cie nie znam nie wiem co jesz co robisz? wiec pytam. Skoro tak uważasz ok , to zrób badania krwi