Uzależnienie od napinania mięśni?

napisał/a: Banan1995 2010-04-09 21:39
Ogólnie często jestem nerwowy, ręce mi się trzęsą, czuje jakiś niepokój, stres.. byłem u neurologa ale powiedział że to normalne i przejdzie... chyba zacznę pić melisę albo coś w tym stylu. ale nie o tym chciałem.. nie wiem jak to określić ale czasami bez powodu poprostu... no może to dziwnie zabrzmi ale napina mięśnie (biceps), formuję dłonie w pięść i ścisam pięść, ponadto tak jakbym podnosił w ciele ciśnienie, głównie w brzuchu, również napinając mięśnie brzucha.. gdy tak dłużej robie to robie sie czerwony itp... po prostu nie wiem czemu tak robie. staram sie to kontrolowac. może to być od tego?

istnieję coś takiego?
napisał/a: max88 2010-04-22 20:12
weź ty sie pierdolnij młotkiem w głowe może pomoże hahahahahahaha a tak na poważnie to też tak miałem tylko ja tak miałem jak wypiłem i przy okazji miałem szczękościsk mi to samo przeszło
napisał/a: max88 2010-04-23 11:55
w sumie to nie wiem czy samo to przeszło bo kiedyś brałem wszystko co popadnie a między innymi dużo paliłem marihuany a ona działa uspokajająco może to dla tego nie żebym cie namawaiał do palenia może spróbuj z tą melisą ona też rozluźnia (chodziarz w moim przypadku nigdy nie pomagała może dlatego ze łykałem i piłem co tylko popadnie a ty jak masz dylemat czy pić melisę to napewno niczego nie zarzucałeś więc spróbuj) a to jest chyba jakaś nerwica czy coś tam