uzaleznienie od hazardu

napisał/a: Katlis 2009-08-05 10:56
Syn przyznał się do uzależnienia od hazardu. Potrzebuje pilnej pomocy. Popadł w olbrzymie długi-zadłużył swoją firmę(ZUS, podatki i inne opłaty), zaciągnął pożyczki w bankach i u osób prywatnych również tych, które żerują na uzależnionych naliczając zabójcze procenty w astronomicznym tempie. Popełniłam błąd próbując mu pomóc w wyjściu na prostą i też zaciągnęłam kredyt. Nie zdawałam sobie sprawy,że aż tak jest uzależniony. Jemu wydaje się, że tylko tak może spłacić długi i ciągle popada w nowe. Bez odpowiedniej terapii chyba nie damy rady. Nie mamy pieniędzy na odpłatne leczenie. Czy możliwe jest nieodpłatne leczenie? Gdzie w Krakowie można szukać specjalistów zajmujących się takimi problemami?
napisał/a: wspolnadroga 2009-12-01 13:25
Uzależnienie od hazardu leczy się terapia stacjonarną, która trwa 4-6 tygodni. Podstawowym warunkiem podjęcia takiej terapii jest zgoda pacjenta na leczenie. Polecam ośrodek w Konstancinie Jeziornej kolo Warszawy, specjalizują się tam właśnie w terapii uzależnienia od hazardu. Darmowe porady terapeuty uzależnień i psychologa (022)736-22-06 lub tel.kom 663-422-776 codziennie 8-20.