UTRATA PRZYTOMNOSCI

napisał/a: Policjant 2014-04-19 18:09
Witam chcialbym opisac swoj przypadek i prosić o opinie i wskazowki co do leczenia.Mam 30 lat przez dlugi czas spozywalem alkohol w ilosci 2-3 piwa dziennie, w pewnym momencie postanowilem odstawic alkohol całkowicie, przyjmowalem magnez w duzych ilosciach aby uzupelnic niedobory, strasznie zaczeły wypadać mi włosy, po około tygodniu pewnego razu wstalem w nocy do toalety, zaczeło mnie mdlić i upadlem, straciłem przytomnosc,nie oddałem moczu, nie miałem drgawek choruje na nerwice lękową, wykonałem morfologie,ekg,cukier, eeg bez cech padaczki, wszystko w normie, jedyne co mi dolega to ciagle zapchany nos, i zatokowe bóle głowy ,zaraz po omdleniu cukier 101, cisnienie 120/80, ekg prawidłowe,pamiętałem wszystko do momentu upadku, jedyna dolegliwość po incydencie to suchosc w ustach straszne osłabienie, dziekuje za wszystkie odpowiedzi
napisał/a: alikj 2018-12-28 21:52
Hej, tez to mi się zdarzyło dwa miesiące temu. Wstałam z łóżka przeszłam pare kroków, upadłam straciłam przytomność gdzieś na 3 min. Wcześnie czułam mdłości. Po ocknięciu się słabość i sucho w ustach. Badania cukier, ekg, ciśnienie w normie. Eeg czekam jeszcze na wynik. Czy wiadomo u ciebie co to było? Trochę czasu minęło ale może przeczytasz wiadomość.