Utrata masy dziwne objawy wyniki dobre

napisał/a: mendrek2 2013-05-02 14:30
Witam wszystkich serdecznie i prosze o rady!!
Mam wielki problem z moją wagą.
Zaczne od tego że zawsze byleojenie m dużym facetem.
Mam 24 lata 181 cm wzrostu i waże obecnie 73 kg wcześniej ważyłem ponad 80 kg.
No więc ważyłem zawsze ponad 80 kg czułem sie wspaniale chodziłem na siłownię gralem w piłkę i pracowałem można powiedzieć w pół fizycznie. Nagle z dnia na dzień czułem że trace wage mimo że moja diet była taka sama a nawet coraz większa kalorycznie. BYłem zły i troche przestraszony więc poszedłem do lekarza który wysłał mnie na następujące badania: TSH, cukrzyca, USG jamy brzusznej, morfologia, pasożyty i czynniki wątrobowe co ciekawe wszystkie badania wyszly wzorowo czyli wszystko w normie. Powinienem się cieszyć ale jednak coś jest nie tak bo doszły nie pokojące objawy typu: długie gojenie ran, brak zainteresowania sexem , ze skóry tłustej zrobiła mi się sucha, ciemem ne wory pod oczami po wysiłku fizycznym bóle mięśni nie zakwasy tylko bóle, drżenie rąk. Jestem spokojnym czlowiekiem więc nie moge zwalic tego na nerwy. Po jakimś czasie stopniowo rezygnowałem z wysiłku fizycznego najpierw siłownia potem piłka a na koniec straciłem prace. I tu nasuwa sie pytanie z jakiej racji nie robiąc nic a jedząc w miare dalej nie przybieram na wadze tylko chudne. Kupilem sobie też sterydy metanabol po nim żadnych zmian tylko gożej sie czułem. Najgorsze jest to że nie mogę znależć pracy bo przeszkadzają mi w tym ręce które się trzęsą no i brak sił i bóle mięśni. czy są jakieś badania które moga pokazać co sie dzieje czy mój lekarz rodzinny mógł coś przeoczyć? Proszę o pomoc jest dla mnie to naprawde ważne co się dzieje. Dodam też że nie mam żadnych nałogów. Moim jedynym nałogiem była siłownia która teraz nie daje żadnej sastysfakcji.
napisał/a: Marank 2014-03-04 23:59
O rzesz... Pisałem kiedyś o tym referat na biologię... Zrób sobie badania na HIV (Takie symptomy są bardzo częste z zachorowaniem na Aids...). Pomyślałem też, żebyś poprosił o skier na badanie raka, ale jak morfologia, tsh i wątroba były ok, to na pewno nie jest to rak krwi, aczkolwiek może to być też jakiś inny... Ale najbardziej mi to pasuje do "działalności" wirusa HIV niestety...