uszkodzone naczynia krwionośne penis?

napisał/a: mathz29 2016-05-03 21:00
Witam wszystkich,

Próbowałem przez pół roku powiększyć penisa używając pompki próżniowej po kilka godzin dziennie i trzymaniu termoforu z gorącą wodą w okolicy moszny i na chwilę obecną nie mogę uzyskać erekcji. Moje pytanie jest takie: jeżeli założyć że uszkodziłem sobie naczynia krwionośne to czy istnieje możliwość ze one się same zregeneruja i erekcja powróci?
napisał/a: piotrosiama 2016-05-03 22:05
No tak - jesteś ofiarą "cud metody" powiększenia penisa.
Do czego doprowadziła ta metoda to niestety nie wiemy - pomyśl o wizycie u specjalisty.
napisał/a: mathz29 2016-05-03 22:21
Dziękuję za odpowiedź. Dla jasności chce powiedzieć ze jest możliwe powiększenie penisa i inna metodą to zrobiłem, extenderem rozciągającym, tylko wiadomo są ograniczenia w przyrostach. Później pomyślałem że spróbuję pompki bo znalazłem wiarygodny poradnik i teraz mam problem. Niestety, mały siusiak jest trudny do zaakceptowania wiec mimo wszystko nadal podtrzymuje pytanie. Czy samoistne regeneracja może nastąpić? Nie jest tak ze wogóle nie ma erekcji bo jest, ale bardzo SŁABA i nie do utrzymania bez stymulacji ręką.
napisał/a: piotrosiama 2016-05-04 00:14
mathz29 napisal(a):Niestety, mały siusiak jest trudny do zaakceptowania .


Trudny do zaakceptowania ale wyłącznie przez Ciebie. Dla kobiet istotne jest zupełnie coś innego - piszę to jako kobieta.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-05-09 20:32
mathz29 napisal(a):Później pomyślałem że spróbuję pompki bo znalazłem wiarygodny poradnik i teraz mam problem.


Może w tym "wiarygodnym" poradniku znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie?!
napisał/a: sonia54 2016-05-25 12:48
o chłopie żeś sobie narobił. Nie lepiej się zaakceptować takiego jaki Bóg stworzył? Temat mi bliski, też jakoś męskością się chwalił nie będę chociaż pewnie uznałbyś że nie masz najgorzej ;) dodam że ja do tego mam teraz problemy z erekcją, z jakiego powodu nie wiem, ale działam z żoną, wspomagam się po prostu suplementem erekton fast, czekam aż mi przejdzie. Ja to się z żoną śmieje, że jak rozdawali męskość to stałem w kolejce po rozum ;P