Usuwanie cellulitu Gdańsk

napisał/a: buzek 2016-01-11 08:17
Cześc. Czy ktoś z Was był może na jakimś zabiegu usuwania cellulitu w gabinecie?Na przykład na laserowym usuwaniu albo tym podobnych? Obecnie mam duże problemy z cellulitem. Zrobiło mi się to po drugiej ciąży oraz za nic nie wiem jak się tego pozbyć. Ćwiczę ale na nic. Schudłam ale cellulit pozostał. Dodam,ze byłam na 5 zabiegach bańką chińska ale efekt jest minimalny. Tak więc może ktoś poratuje oraz poleci jakiś dobry gabinet kosmetyczny albo medyczny w Gdańsku gdzie można byłobyy się zapisać na jakiś skuteczny zabieg?
napisał/a: markietanka 2016-01-12 06:52
Ja mogę polecić zabieg wykonywany urządzeniem Maximus. Jest trochę drogi, ale efekty niesamowite. No i jak kupujesz w pakiecie, to seria 8 zbiegów kosztuje mniej. A niestety, żeby efekt był naprawdę zadowalający należy wykonać kilka zabiegów.
Miałam to robione w Clinica Cosmetologica w Gdańsku. To prywatny ośrodek medyczny, znajduje się na Wrzeszczu, przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej.
Naprawdę polecam, bo efekt jest i warto.
napisał/a: buzek 2016-01-12 10:25
Czy to nie jest aby w tym nowym budynku Polon Park na rogu ulicy ? Studiowalam na uniwerku oraz jak kończyłam to wydaje mi się,że otwierali tam jakąś klinikę...
Piszesz,że nie tak mało kosztuje to znaczy ile? 300 zł ? 3000 zl ? :P Rozumiem,że sama robiłaś ten zabieg? Możesz tutaj konkretnie opisać na ile zabiegów się wybrałaś oraz z jakimi przerwami się je wykonuje? Czy są również jakieś specjalne zalecenia do zabiegu ( w stylu unikanie słońca itp...)?
napisał/a: markietanka 2016-01-12 16:18
Tak, to dokładnie ten budynek.
Ja robiłam serię 8 zabiegów na uda i kosztowało mnie to 2640 złotych. Ale zapłaciłabym drugie tyle, bo efekt jest naprawdę tego wart.
Robi się je w tygodniowych odstępach, czyli w sumie chodziłam na to przez dwa miesiące. Ale naprawdę było warto i polecam.
napisał/a: markietanka 2016-01-13 16:38
Tu jest numer do ośrodka, jeśli chcesz: +48 791 604 604