usunięte migdały zabieg

napisał/a: sloneczko27 2009-10-06 10:56
moja choroba zaczeła sie rok temu w pazdzierniku zachorowalam na grypę i poszlam do lekarza dostałam lekarstwa ale co sie okazało nie przechodziła choroba tylko sie pogłebiała więc znow poszłam do lekarza dostałam kolejny antybiotyk po który mialam wymioty i zle sie czułam okazało się ze jestem na lek uczulona .Po jakims czasie trwania choroby pokazały mi sie guzki na szyji z prawej i lewej strony i po rzuchwa poszłam do lekarza dostałam skierowanie do laryngologa .Laryngolog dał mi na badani krwi ale wyszło tylko lekki stan zapalny mysleli ze to od zeba wiec poszła usunąc pare zebów ale guzki rosły dostałam silne zastrzyki i nic choroba nie przechodziła chodziłam do laryngologa prawie 7 msc nie pomóg mi Pani laryngolog dała mi skierowanie do chirurga a ten lekarz dał skierowanie do szpitala gdzie zrobiono mi szczególowe badania i co się okazało ze Pani laryngolog sama nie wiedziała ze mam do wyciecia TYLKO MIGDAŁKI przez rok czasu tylko przepisywała mi jakies leki drogie i zastrzyki .operacje miałam 2 pazdziernika tego roku stwierdzono u mnie przedawnione migdały a co sie jeszcze okazało ze mam czopy ropne idac na zabieg nie wiedziałam ze taki jest paskudny lekarz nie umiał usunąc migdałów juz takie były przyrośniete ze szok ból niesamowity niby daja znieczulenie ale tak szczerze wyszystko sie czuje zabieg miał trawac 15 min ale mój 40 trwał .Po zabiegu dwa dni byłam faszerowana zastrzykami przeciw bólowymi cały czas usypiana taki ból nie zycze tego nikomu co ja przeszłam .LEKARZ LARYNGOL BY MNIE WYKONCZYŁ