usunięcie trzeciego migdała

napisał/a: zosiad 2009-12-12 23:55
Witam

Jakiś czas temu pisałam do Ciebie w sprawie mojego synka 3.5 roku, który odkąd poszedł do przedszkola to choruje.We wrześniu jeden antybiotyk agumentin , pażdziernik angina ropna i zinnat .W listopadzie zdecydowaliśmy się iść do laryngologa, bo maluch znów zachorował .Lekarz przepisał :otrivin, proszki robione ,gentomecyne i budherin.Badanie uszów :wynik UL-300 , UP -Q. Po tych lekach było parę spokoju w przedszkolu ,potem mały przeszedł z bólem ucha. Kolejna wizyta i kolejne lekarstwa :proszki , ciloxan , avamys ,claritine i na końcu bioparox .Wczoraj byliśmy na badaniu uszu, wynik: UL-223 , UP-Q .Więc lewe ucho trochę lepsze , a prawe bez zmian .Lekarz stwierdził , że nie ma na co czekać i ustaliliśmy termin wycięcia trzeciego migdała na 17 stycznia . Maluch ma dalej przyjmować avamys , bioparox i kupiłam jeszcze otovent do ćwiczeń.
Piszę do Ciebie , bo chcę znać opinię drugiego lekarze .Trochę się boimy tego zabiegu , bo maluszek jest wcześniakiem , jest drubniutki , waży 14 kg. i ma dopier 3,5 roku. Ale z drugiej strony , jeśli uszy są tak poważnie zaatakowane , to nie ma na co czekać - tak twierdzi nasz lekarz - któremu ufamy , ale wątpliwości zawsze pozostają .
Chcę znać Twoją opinię na ten temat, czy zgadzasz się z naszym lekarzem, że nie ma na co czekać .
PROSZĘ O ODPOWIEDZ.
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-12-13 09:43
Pytania do jednego formułowicza zadaejmy na PW!