usunięcię prawego płata tarczycy-ZANIKI PAMIĘCI

napisał/a: aniolq 2010-09-27 00:16
Witam
31 sierpnia miałam operacje usunięcia prawego płata.Od tego czasu wydaje mi się ze cos jest nie tak z moja pamięcią! Doszło do tego że nie pamietałam o co sie pokłóciłam z moim mężem. Nie pamiętam co robiłam kilka minut temu i dopiero jak usiądę i pomyśle kilka minut przypomina mi się. 1 pazdziernika kończy mi sie L4 i nie wiem czy mam wracac do pracy i czy zgłaszac lekarzowi prowadzącemu takie szczególy. Nie wiem co mam robic?? wynik guza wyszedł bardzo dobry a tarczyca pracuje sama mimo ze nei biorę zadnych leków. Pomocy!
dodam że w moim życiu -a mam 26 lat- przeszłam już 4 znieczulenia ogólne i jedno dolędżwiowe .
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-09-27 07:19
Zasadniczo nie ma takiego powiązania, ale operacja to operacja i różne rzeczy mogą się po tym dziać.
napisał/a: tytruska 2010-10-09 15:50
aniolq napisal(a):Witam
31 sierpnia miałam operacje usunięcia prawego płata.Od tego czasu wydaje mi się ze cos jest nie tak z moja pamięcią! Doszło do tego że nie pamietałam o co sie pokłóciłam z moim mężem. Nie pamiętam co robiłam kilka minut temu i dopiero jak usiądę i pomyśle kilka minut przypomina mi się. 1 pazdziernika kończy mi sie L4 i nie wiem czy mam wracac do pracy i czy zgłaszac lekarzowi prowadzącemu takie szczególy. Nie wiem co mam robic?? wynik guza wyszedł bardzo dobry a tarczyca pracuje sama mimo ze nei biorę zadnych leków. Pomocy!
dodam że w moim życiu -a mam 26 lat- przeszłam już 4 znieczulenia ogólne i jedno dolędżwiowe .


Witam Cię Aniolq!!
Mam do Ciebie kilka pytan. Mam torbiel na prawym placie tarczycy, hormony tarczycy w normie. mialam juz 3 biopsje i 2 razy robione USG. Obecnie jestem za granica i tu sie leczę. Lekarze twierdzą ze nie ma potrzeby usowania torbiela, gdyz moglo by to bardziej zaszkodzic niz pomoc. Troche sie z tym niezgadzam bo jesli po jakims czasie cos sie z tego zrobi?? Poza tym lekarze z polski twierdzili ze chociazby ze zwgledow estetycznych moznabyloby to usunąć. Mam 22 lata a torbiel juz okolo dwóch lat o rozmiarach okolo 4cm. Myslalam o usunięciu torbiela prywatnie w Polsce. A Tobie lekarz sam zalecil usunięcie? Czy zdecydowalas sie zrobic to prywatnie? Bardzo Cie proszę o odpowiedz i z gory dziękiję.